13 Beklenmeyen Yan Etkileri Makyaj Bağımlılığının

Evden en az üç ruj ve iki lipgloss olmadan asla terk edemezsiniz.

Nötr göz farı paletlerinin özel bir kısmına sahipsiniz ve çoğu “yerli olmayanlar” sadece bir sürü kahverengi ve bej göz farı tavasını görürken, her hem de her palet arasındaki farklılıkları undertone, bitirmek, uygun şekilde iyice parçalayabilirsiniz. giyecek yer vb.

Birkaç kahverengi, siyah ve / veya gri gözkafer koleksiyonunuz var ve nötr göz paletleriniz için yapabileceğiniz gibi, aralarındaki tüm ayırt edici faktörleri biliyorsunuz, bu yüzden “iyi, bu siyah sıvı astar var Bir mat yüzey ve bu bir parıltılı bir kaplamaya sahiptir ve bunun diğerinin, parlak bir kaplamadan tamamen farklı olan bir vinil kaplamaya sahiptir … ”

Eşiniz, “Gerçekten başka bir mercan rujına ihtiyacınız var mı / [Burada Hoard’a eğilecek herhangi bir ürünü yerleştirin]?”, Artık onları bile duymadınız … Kelimenin tam anlamıyla Charlie Brown’tan öğretmen gibi geliyorlar (“WAH) -wah-wah-waaaah! “).

Çeşitli yerlerde (çantanız, arabanız, ceket cebinizde) atılan en sevdiğiniz rujınızın birkaç tüpünü korursunuz.

Sephora’daki tüm makyaj sanatçıları ve satış ortakları, içeri girdiğinde “N’aber?”

Bir mağazaya girdiğiniz ve birisi elinizde bir sepet yaptığınız bir kereden fazla makyaj alışverişi karartma yaşadınız. Bildiğiniz bir sonraki şey, sepet ağzına doldurulur! – Nerede zar zor taşıyabileceğiniz – ve sepetteki eşyaların oraya nasıl geçtiğini hiçbir fikriniz / hatırlamanız yok.

Özel bir rafa sahip olmak, çekmeceye veya (* ahem *) Tote, temellerle dolu tote size tam anlamıyla ifade eder.

Sizi ele geçirmeye devam eden bir göz makyajınız var, ancak bir gün mükemmel olamayacağınız Şansın Kapalı Şansın üzerinde pratik yapmaya devam ediyorsunuz (benim için kesilmiş).

Anadiliniz gibi makyaj lingo kullanıyorsunuz ve “Söyleiyor musun? Eskiden alışkınım, ama asla yapmıyorum, “ve kekden bahsetmediğini bilmek için konuştuğun kişi.

Bir keresinde ya da diğerinde Bronzer ile bir Hallelujah anınız vardı.

Arkadaşlarınız ve akrabalarınız, onlara balo, düğün veya Halloween makyajlarıyla onlara yardım etmenizi istedi.

Sephora Vib Sale için saldırı planınız çok ayrıntılı ve çok kapsamlı, yoğun hazırlık haftaları gerektirir. ?

REKLAMCILIK

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

REKLAMCILIK

P.S. TGIF! ?

Leave a Comment