Süper ışıltı! Mac Parlak Güzel Şeyler Tatil 2018 Koleksiyonu

Pırıltılı Ciltle Neler Yapabileceğinize Bakın
Ay ve arkaya vurgular! Mac parlak güzel şeyler tatil 2018 koleksiyonu, şimdi yüksek yoğunluklu vurgulamaları özlemeniz durumunda, iki parçaya bölünmüş bir sürümdür – 1) göz farı, gömlekleri, rujlar, parlaklıklar ve vurgulu olan bir makyaj koleksiyonudur ve 2) Bütün bir lotta hediye setleri.

İşte, bugün de koleksiyondan her ikisiyle de yaptığım bir görünüm, sadece onlarla neler bitebileceğiniz hakkında bir fikir vermek için. Zihin, ben gerçekten tanrılara vurgulanan dolaşmayı seven bir gal değilim, ama bu iki yeni ekstra boyutu skinfinish tozlarını gördüğümde başka bir Güç tarafından ele geçirildim ve “Kız,” Bu pırıltıları yüzünüzün her yerine buttah gibi yayınlayın. ”

REKLAMCILIK

Soooo yaptım. ?

Fosforlubun # 1: Kar Manşonlu (35 $)

Bu, orta büyüklükte pembe parıltılı metalik bir bronzlaştırılmış pembedir ve pinklite’de Mac Strobe kreminin ışıltılı bir toz versiyonuna benziyor. Üst çanak kemiklerimde giyiyorum ve onu seviyorum!

Vurgulayıcı # 2: Ah sevgilim (35 $)

Gözlerimin iç köşelerinde sevgilim olan küçük miktarda metalik Gold Oh sevgilim, daha sonra her şeyi büyük bir kabarık fırça ile yıkadım.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Yup, hepsi. ÜZERİNDE. BENİM. YÜZ.

Bunu, parıltılı, parlak bir cilt için tercih ederseniz, tamamen parıldayan, parlak ciltleri tercih ederseniz, ancak dışarı çıktığınız herhangi bir alanda kolayca gidin veya bu yerleri tamamen atlayabilirsiniz.

Çoğunlukla, burada giydiğim her şey Mac’ten, kaşlarımda ne kullandığım şey hariç (Atacama’daki Nars Kaş Perfector). Vakıf, NC42’deki Mac Studio Fix’ün bir karışımı ve pinklite’deki flaş kreminde, aynı zamanda herhangi bir karanlığı gizlemek için gözlerimin altında kullandığım.

Yüzü tozu yok, her ne kadar küçük bir mac yaptım rağmen, bir miktar Mac Mineralleşmişim Skin Fışağını Zekalarımdaki Güneş Verdi ve ardından Mat Sıcak Pink Her iki yanak rujını da vurguladı, bu da parlak güzel şeyler topluluğundan, Bunun üzerine parmağımla bir allık olarak.

Uluslararası Uzay İstasyonu’ndaki astronotları kör etmemek için gözlerimi ve dudakları mat ettim. Böylece, bu da beni geliştirmek için kajal mum boya (Kajals, Mac web sitesine geri döndü, bu yüzden yaparken bir tane olsun), Layin ‘Düşük, ekstra boyutlu su geçirmez maskara, her iki yanakta mat ruj ve Konuşma noktalarında dudak kalemi.

REKLAMCILIK

Ne düşünüyorsun? Bunda 80’li yaşlarım, ama iyi bir şekilde. Bu giyeceğin bir şey mi? Yoksa parıldıyor musun?

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Leave a Comment