Unsung Makyaj Kahramanları: Kentsel Çürüme Rehab Makyajı Hazırlık Dudak Aşkı

En İyi Dudak Balması!
Bu dudak balsamı hakkında konuşmaya devam ettiğimi farkettim, ama bu. İYİ. Her yerde tüplerim olduğum noktaya geldim. Komodumda bir tane var. Kate Spade Christlet’imde bir tane var … şimdi arabamda bir tane tutmam gerektiğini düşünüyorum.

Bu kentsel bozulur rehabilitasyon makyajı hazırlık dudak aşkı ve 15 $ ‘lık, bildiğiniz, eczaneden beş dolardan az bir süredir elde edebileceğiniz bir şeyden çok daha pahalıdır, ancak gerçekten, gerçekten, gerçekten rahat ve nemlendiricidir.

REKLAMCILIK

Aman tanrım! Ben bile hissettim. Biraz kaygan, ama kalın ya da yoğun değil. Ve çok kalın olmadığı için, balsam da ruj ve lipglossların altında iyi bir şekilde uzanır, bu yüzden renklerinizi renklendirmeden önce hazırlamak için mükemmeldir.

Geçen hafta bir sürü ruj renklendirdikten sonra ne kadar sevdiğimi farkettim ve dudaklarım daha sonra bir torba kırık camla yaptığım gibi hissettim. Dudak Aşk, esasen lapa lapası oblivion’dan dudaklarımı kurtardı ve daha önce Smooooove eyaletlerine restore etti.

Unsung makyaj kahramanı nedir? Benim için, bu, çok sayıda makyaj sevgisinin radar ekranı altında kuran kalıcı bir toplama ürünü olan ancak düzenli olarak dünyamı kayalar. Uzun süreli Unung Heroes serisi, favorilerimden bazılarına sahiptir.

Bazı insanların lezzet bulduğunu okudum. Çok sakıncası yok … Aslında böyle bir şey. Bu biraz iyi bir hindistancevizi ve shea yağı, çünkü içinde hem shea yağı hem de hindistancevizi yağı var ve çoğunlukla noncecript olduğunu düşünüyorum.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Dudak aşkından önce, hala sevdiğim Nuxe Reve de Miel dudak balsısına hardcore oldu, ama bir tencerede, parmağımı içine koymayı sevmiyorum, özellikle de evin dışındayken ve dokunmadan bir şeyler.

Dudak aşkı, her şeyi kolaylaştıran uygun bir tüp içinde gelir. Oh ve ben de hala taptığım kum saati dudak yağı içine hardcore oldu … ama çok pahalı (42 $). Bu 15 dolardır, bu yüzden hala bir tedavi. Bir göz farı tavasının fiyatı hakkında, ama her gün kullanabileceğim bir şey.

REKLAMCILIK

Bir dudak balsamı içinde olmak garip olabilir, ama bunun için yaşıyorum. Arabam için başka bir tane olsun …

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Leave a Comment