Chanel Spring-Yaz 2018 koleksiyonundan: Chanel Les 9 Ombres Çok Etkili Göz Farı Paleti

Yeni Chanel Les 9 Ombres Paleti, 70 $, İlkbahar-Yaz koleksiyonundan 2018
Son zamanlarda Chanel’e gittiniz mi? – Son birkaç yıl içinde olduğu gibi? Çünkü oraya her gittiğimde, gibiydi – ve bunu iyi bir şekilde ima ediyorum – fiyatın üç numaralı kapının arkasında ne olduğunu görmek üzereyim. Ne olacağını bilmiyorum! Keçi mi olacak? İtalya’ya bir gezi? Kırmızı radyo el ilanı vagonu olacak mı? Sadece bilmiyorum. Ve bu eğlenceli, sık sürprizler beni markanın daha da büyük bir hayranı yapıyor.

Sonsuza dek Lucia Pica dizginleri aldı, bu kadar çok sayıda yaratıcı kıvrımlı ve dönüşler, özellikle rengiyle. Çok fazla temalı koleksiyon yapar ve evet, Chanel her zaman temalı lansmanları sevmiştir, ancak Lucia’nın temaları ve vizyonları her zaman güçlü görünüyor ve yapmaya çalıştığını tamamen alıyorum.

REKLAMCILIK

Koleksiyonlar genellikle seyahatle ilgilidir ve renkler ve dokular, gittiği ve yaşadığı yerlere atıfta bulunacaktır. Bahar / yaz için bu, Napoli, İtalya’nın memleketine saygı duyuyor. Gibi, parlak patlayıcı renkler – yeşillikler, blues, sarılar, kırmızılar. Bunlar görseller, ama sen beni tanıyorsun, benden çok sevdiğim kadar, ben de nötralları severim ve burada, özellikle de bu kadar iyi bir sürpriz olan göz farı paletinde çok sayıda güzel nötr var.

BAYGINLIK.
Les 9 Ombres adında bir dokuz tava paleti ve pahalı olan 70 dolarıdır, ancak 5 $ için beş göz farı ile diğer paletler yaptıklarını göz önünde bulundurarak Chanel için göreceli bir “pazarlık”.

Ve içindeki her şey giyilebilir – evet, ortadaki mavi ve yeşil de dahil olmak üzere.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

(Yan Not: Kendinizi renkli bir göz farı kişiyi düşünmeseniz bile, hala bu gölgelerin her ikisini de işe yarayabileceğinize tamamen inanıyorum. Onları eyeliners olarak kullanabilirsiniz – eğer iseniz üst kirpik çizgisindeki en ince çizgiyi yapın. utangaç! – Yeşil veya Maviyi, TAUPE gibi nötrlerden birine veya sağ alt taraftaki bronzdan birine karıştırın ve ardından beklenmedik fakat tamamen muhafazakar renginin bir bükülmesi için kapaklarınızda patlatın.)

Bu göz farı paletindeki neredeyse tüm gölgelerin tümünün nötral olduğunu fark edeceksiniz, ki bu, biliyorsunuz, kullanılabilirlik için YAY! – Ama ayrıca, göz farı normalden daha da kalitelidir. Sanki bu bile mümkün mü? Chanel kademeli. Peki, çok daha fazla sıçradı! Gölgeler pratik olarak anlaşılmaz derecede iyi hisseder.

Kırışıklıkta mat kahverengi ve mercan takıyorum, kapaklarımdaki pırıltılı bronz ve mat grimsi siyahı kirpik çizgilerimde.

Hatta ortak chanel tozu göz farılarından daha yumuşak ve ipeksidirler ve aynı zamanda serinletici bir sürpriz olan çok daha fazla pigmentlidirler. / a>. Çünkü eğer herhangi bir sert çekirdekli, büyük bir harmanlama yapmak için çok koştum veya tükenmişseniz, hazırlanmak için 10 dakika veya daha az (ve her türlü bir günde bir veya her ikisi de), bu daha az pigmentli göz farı Sadece hayatı kolaylaştırın.

Bu paletle çarpıcı bir şey yapmak istiyorsanız veya sadece orta derecede yoğun bir göz farı bir görünüm istiyorsanız, makyajı gerçekten görebileceğiniz yere bakın, bu palet size sizi 10 kilo makyaj yapmaya zorlamadan bu seçenek sunar … build up quite a few layers, the eyeshadows don’t look heavy.

This is going directly into my everyday Chanel eyeshadow rotation, alongside the Codes Subtils, Les Beiges healthy glow natural and Tissé Rivoli palettes.

On my cheeks: Chanel Malice. On my lips: Rouge Coco Gloss in 794 Poppea (also from the same collection). Lashes: Demsions de Chanel in Nero Metalllo 50 (also from Spring-Summer)

REKLAMCILIK

Chanel often caters to that subset of makeup lovers who crave very subtle, conservative color, and this palette may not appeal to that particular group of peeps as much some of the brands other palettes do, but I think it’s refreshing because in some cases I DO want to wear much more dramatic looks, and you can certainly get there with this palette. It’s one of the best I’ve ever seen from the brand, and not just because of the potent pigments and supernaturally silky powders, or the 8-hour wear time, but also because of the particular combination of colors they chose to include. You can do so much with them!

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Leave a Comment