Neon dışında, kırmızı içinde: Yeni 24 TOPSHOP ruj ve allık kırmızı

, Topshop’un sabah çiğ krem ​​allık ve rio rio ruj giyen 24 $ kırmızı ruj ve allık set giyen
Makyajınızı bir mil uzakta tespit etmeniz durumunda …

YA için yeterince parlak!?
Evet … Topshop’un 24 $ ruj ve allık seti ile birlikte gelen kese parlak.

REKLAMCILIK

Sarı vurgulayıcı parlak. Makyaj bir feneri gibi parlak, sorunlu sular aracılığıyla size rehberlik etmeyi umuyoruz …

“Yalnızca acil kullanım için” önündeki “Acil Kullanım KULLANIMI” ve EL HUB’un PACKETE ve SAS SURDIVIVION HANDBOOK’la birlikte yatağın altındaki çantamda tutun.

El Hub’ın makyajın yabancı olduğunu söyleyeceğinden eminim, ancak ayarlamak zorunda kalacak. Henüz bilmiyor, ama utangaç ve ruj için yer yaptığımıza inanıyorsun.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Küçük iki parçalı kit bir nötr pembe kremalı allık ve orangey kırmızı ruj ile birlikte gelir. Bu tür bir cray-cray ambalajına ait görünmeyen klasik renkler, ama whatevs. Burada bazı iyi şeyler var.

24 $ Topshop ruj ve allık kırmızı
Sabah çiyinden hoşlanmadığım hiçbir şey yok, krem ​​kitinde utangaç ve ben krem ​​allıklarıyla ilgili titiziyorum. Çıplak ciltte, vakıf, tozun üstüne katmanlı – attığım her yüz makyajını kullanıyor ve her zaman pürüzsüz görünüyor, asla düzeltme. Hatta gün boyu uzun süre dayanmayı bile başarır.

Sabah çiğ allık
Rio Rio, kırmızı ruj için iki daha fazla başparmak. Pürüzsüz ve pigmentli, 4-5 saatin üzerinde çok güzel bir mat lekeye kadar yavaş yavaş kaybolur.

Yine de bir lipliner ile eşleştirmek isteyebilirsiniz, ancak doğal dudak hattınızın dışına doğru ilerlemekten, çünkü çok kremsidir. Eğer yapabilirseniz, Mac tarafından Pro Longwear dudak kalemlerini deneyin. Uzun ömürlü ve konforlular ve bir gölge recom arıyorsanız, gerçekten beni hızlı öpücükle Rio Rio’yu seviyorum.

Rio rio ruj

Sadece yağlı bo-batty kedi eyeliner çizgileri ekleyin ve gidin!

Sabah çiğ içinde allık soldan renk örnekleri ve Rio Rio’daki ruj
Kit, bir Topshop mağazasının dışında, maalesef takip etmek biraz zor olabilir, ancak şu anda çevrimiçi olarak mevcuttur. Allık ve ruj’u yerel Nordstrom Mağazanızda ayrı olarak da bulabilirsiniz, çünkü Nordies, Topshop hattında bazı kıyafetler ve çekicilik ürünler taşır.

REKLAMCILIK

Kiti Nordies web sitesinde görmedim, ancak bir demet ruj (her biri 16 $) ve krem ​​pislikleri (12 $) taşırlar. Bir sürü renkler fab gibi görünüyorsa dışarı çıkın.

Fiyat: 24 $
Müsaitlik: Şimdi Topshop mağazalarında ve çevrimiçi olarak mevcut
Makyaj ve Charm Blog Derecelendirmesi: A

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Leave a Comment