Rihanna Parlak Bomba tarafından Fenty Charm Evrensel Dudak Parlaklığı

Yeni Tercih Edilen Çıplak Parlatıcınızı Tatmin Et
Üzgünüm, üzgünüm, ancak orada en iyisi, bu yüzden yapmalıyım: Fenty Charm Parlak Bomba Evrensel Dudak Parlatıcısı (18 $) bombadır. Yine de Rihanna’nın yeni makyaj hattından keyifli bir sürpriz. İçinde sadece bir dudak ürünü var – bu parlaklık. 1. Cidden, bunu kim yapıyor? RiRi, millet yapar.

Güzel altın ışıltı ve GAH ile çıplak bir pigment pembe çıplak! – çok güzel. Sephora’da fenty charm ekranı kadar yuvarlandığımda sepetime koyduğum ilk şey. Tereddütsüz.

REKLAMCILIK

Görünüşe göre, kolej kimyasının izleri, ambalajı gördüğümde kafamda “bu tüp bir azol şeklinde” bağırdığımdan beri beni asla terk etmeyecek.

SHH, İçeri, Karen …

Açtığın zaman, BAM! Büyük bir Doe-Ayak Aplikatörü var. Cidden, değnekin yarısı doe ayağıdır. Yararlı olduğu kadar büyük. Alt dudağımın (ayna gerek yok), yanı sıra müthiş türü olan çıldırtıyorum.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bir mac lipglass ile ölçek için doe ayak

Renk, çok güzel bir gül olarak adlandırılır, ancak pigmentli dudaklarda görünmek için yeterli, ancak çok derin değil, daha hafif cildiyle karşı karşıya kalır.

Ben Cilt tonu spektrumunun ortasında en iyisi, orada değil, ama çok fazla orada bir renk olduğu gibi hissediyorum. Sadece doğru.

Benim bir şeyim çıplak
Parlak bomba!
Feragatname: Şimdi biraz açım … ama tadı ve vanilyalı dondurma gibi kokuların yanı sıra, ızgara şeftali ile tepesinde kokular gibi kokuyor. Pratik olarak turta gibi, ancak lezzetin yanı sıra parfümün yanı sıra burnunuzda olmayacak ve her zaman uzun zamandır tadı tomurcukları olmayacak.

Nemlendirici formülü rahat hissettiriyor ve hiç yapışkan değil. Yaklaşık iki saatlik aşınma süresi alıyorum.

Mac ile karşılaştırmak, Mac’ten itibaren Mac, aklımı ilgilendiren ilk markalardan biri olduğundan, bir Mac plushglass (karıncalanmadan) gibi hissediyor, bu nedenle bir mac kremeshen camından daha kalın bir lipglastan daha incedir.

REKLAMCILIK

Diğer çizgilerden daha önce benzer renkler görmese de (Guerlain Browny Clap, Mac Büyük Bebek Plushglass), Parlak Bomb’un İnce İnci bir çentik başlatır. Bu zavallı genç çocuk tamamen kendi başına duruyor. Hepsinde, telefonu mükemmel çağırırdım.

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

Leave a Comment