Bu zaman kazandıran fikri

BB kremleri ile en sevdiğiniz BB kreminin kapsamını veya renkli nemlendiricinin kapsamını kranklayın.

Onlar hakkında ne düşünüyorsun? Son zamanlarda tekmelemteydim (Mac Hafif P, bir hafta ya da öylesine BAE’m olmuştur), ama biliyorsunuz … bazen bir kızın ihtiyacı / çok daha fazla kapsama alanı ve sık sık (her zaman) Aynı kız aceleyle aynı zamanda.

REKLAMCILIK

Ve bu makyaj ucunu nasıl anladım.

Temel olarak, önce bir BB kremi (veya renkli nemlendirici) uygulamak yerine ve sonra üstüne bir kapatıcı uygulamak yerine, büyülü bir demleme oluşturmak için en sevdiğiniz kapatıcıyı BB kreminize karıştırarak biraz zaman kazanabilirsiniz.

İkisinin birlikte karıştırılması, BB kreminin opaklığını arttırır, bu da size çok daha fazla kapsama alanı sağlar.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Mac Hafif C’de MAC Hafif C’de Mac SMIDgen ile NC42’de Kapak Kapatma Kapatıcısına karıştırıyorum. Sonra Mac Mineralize Cilt’i zirveye doğallaştırın ve ardından yüzümün her yerine küçük bir MAC düzeltme + püskürtün.

Sonuç, doğal görünümlü bir yarı mat kaplamalı orta kaplamadır. Son zamanlarda resimlerimde giydiğim şey bu.

İsterseniz, bahse girerim, seçilin kapak-yukarı ile Hafif C’ye kadar çalınarak kapsamı bile çok daha fazla çarpabilirsin.

Bunu farklı ürünlerle bir koşuşturmaya karar vermeye karar verirseniz, kremalı kremler, sıvıları olan kremler gibi benzer formüller ve tutarlılıklar olan şeyleri karıştırmayı deneyin. Normalde bunu yaparken daha iyi şanslarım var – Mac’i hafif şekilde C ile çalıştır, çünkü ikisi de benzer kıvamlar var ve çok iyi bir şekilde karıştırın.

REKLAMCILIK

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

P.S. Burada oturduğumda sarhoşluk hissediyorum. El Hub ve ben de lezzetli bir yıldönümü akşam yemeğinden geri döndüm. Bugünden itibaren, dokuz yılda evlendik ve henüz onun uykusunda onu öldürmedim.

Leave a Comment