Pırlantalar gibi, Yeni Tatil L’Oreal Infalible Le Gloss 8HR Lipglosses bir kızın en iyi arkadaşıdır

L’Oreal Infalleable Le Gloss 8HR Dazzle’de ($ 9.99) Yeni Sınırlı Sürüm Elmas Tatil koleksiyonundan
Eğer…

… Jeremy Renner, yaklaşmakta olan tarihiniz hakkında size mesaj attı: “Pırlanta giyebilir misin, bebeğim? Parlattığında seviyorum. ” Veya…

… Makyaj çantanız glitter ile patlamadığı sürece eksik hissedersiniz (çok fazla ışıltı? Asla!), Ya da …

… sadece bazı maliyetli bling ile sezonu kutlamak için havadasınız …

REKLAMCILIK

… Öyleyse, L’Oreal’in yeni Sınırlı Edition Diamond Holiday koleksiyonunda (her biri 9.99 $) ‘da pırıltılı yanılmaz Le Gloss 8HR lipgloss gölgelerini kaçırmak istemeyeceksiniz.

Beş ışıltılı parlaklık, saftan opaklığa kadar uzanıyor, bu yüzden hangi lipgloss kapsamı seviyesi olursa olsun, anladım. m hala bakıyor!).

Simli Beyaz Buzlu Beyaz Buzuldu, Pembemsi Menekşe Değerlendirilecek ve Sarı Altın Bir Şey Parlak Sırf, Soğuk Tonlu Renkli Bir Yumuşak Toz, Soğuk Tonlu Renkli, Opaque Fuşya Dazzle Beni ve Zengin Kırmızı Sparkle Frenzy Flash Parlak Noel Işıkları gibi.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Soldan: hepsi buzlu, parlak bir şey, değerli olmak, beni şaşırtmak ve parıldamak
Soldan: El Buzlu, Parlak bir şey, değerli olmak, beni şaşırttı ve çıldırtmaz
Işıltı çılgınlığı

Parlak bir şey
Değerli olmak
Hepsi buzlu

Beş parlaklıkların hepsi kalın ve yapışkan hissediyor ve yumurtançıların ve tüccar Joe’nin koyu çikolata yıldızlarının ne kadar sürdüğüne bağlı olarak, geri döndüğüm, dudaklarımda 5-7 saat sonra.

Oh, ve belki de bu hafta Noel ağacımın yanında oturduğum için bu hafta, ama bu tadı ve nane gibi kokuyor ve ağaçlar istiyorum. Hafif bir bitkisel ve tam olarak benim fincan çayım değil, ama neyse ki, Noel arifesinde oturma odasında Noel Baba gibi, lezzet ve koku hızla kayboluyor.

Uygun fiyatlı, parlak ve ışıltılı, ancak hiçbir şekilde cesur değil mi? Bu bir kazanç! Hepsini severim ama zengin kırmızı ışıltı çılgınlığı seviyorum. Bana en çok şenlikli hissediyor ve 30 dolara mal olabilir gibi görünüyor.

Fiyat: 9.99 $ Her biri
Kullanılabilirlik: şimdi eczanelerde mevcut
Makyaj ve Temyiz Blogu Değerlendirmesi: B +

Bu heyecan verici bulmuş 1.000 mil içindeki tek kişi olabilirim …

Sol alt köşedeki teneke üzerinde küçük tekir kediyi görebiliyor musunuz?

REKLAMCILIK

Sınırlı bir stection Sleepytime herb çay tenekesi! El Hub, geçen hafta Safeway’den eve getirdi, çünkü uykulu zamanım … ve küçük teneke kutuları ve kutuları ne kadar sevdiğimi biliyor.

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Comment