Şimdiye kadar yaşadığınız en büyük 3 makyaj zorluğu nelerdir?

ve “Zorluklar” derken, makyaj düzeyinde zorluklarla ilgili zorlukları kastediyorum, böylece bunlar tam olarak hayat değiştiren engeller (iyi …).

Oh, nereden başlıyoruz?!

REKLAMCILIK

Birincisi – ve bir dooziydi – kaşlarımı çıkarıyordu.

Kız, sadece yüzünüzün yüzünüzü olacağını düşünüyorsunuz, çünkü saçın yüzünde yetişen kolay olurdu, değil mi? Ama Sh * t gerçekten zordu! Sonsuza kadar sürdü. Onları gür, önceden koparılmış statüslerine götürmek yaklaşık bir buçuk yıl sürdü (“90’larda seçim yaparak kaşlarımı oblivion’a girdim). Beş yıl önce onları büyütmeye karar verdim.

Kapatıcı ile gerçekten yaratıcı olmayı ve cımbızlarımı gizlemek zorunda kalmam gerektiğini hatırlıyorum.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bir süre sıcak bir karmaşa oldu, ama yaptım! Ve pişman değilim.

İkinci en büyük makyaj mücadelem, göz makyajı nasıl yapılacağını anlıyordu – ve ben bu kelimeyi sevmiyorum, ama kullanacağım, çünkü herkesin kullandığı şey, kukuletalı gözler, “sahip değil” dedi. derin bir kırışıklık. ”

Göz makyajı yaparken kendi zorlukları sunan derin bir kırışıklık yok. Örneğin, kırışık rengimi gözlerim açıkken ve doğrudan bir aynaya bakarken daha iyi bir aynaya bakarken daha iyisini yaptığımı buluyorum, böylece ürünü ne kadar yüksek olduğunu görebiliyorum, çünkü doğal olarak derin bir setim yok. beni yönlendirmek için kırışık.

Bunu ve diğer geçici çözümleri bulmak biraz zaman aldı.

Üçüncü En Büyük Mücadelem, çok farkedilebilir ince çizgiler olduğunda gözden geçirilecekleri nasıl kapatılacağını anlıyordu. Gibi, gençler ve insanların 20’li yaşların başlarında, 20’li yaşların başlarında çok sayıda YouTube dersi gördüm (cilt dokusuyla mücadele etmek zorunda kalmazsanız daha kolay) ve ben bunu yapabildim, ama yapabilirim Artık ‘.

Çeşitli deneme ve hatadan sonra, ince katmanlar ve toz alma yapmayı içeren bir sistemle geldim – ince kapatıcı ve saf toz katmanları – ve benim için çalışıyor.

Oraya gitmek için uzun zaman aldı …

REKLAMCILIK

Senin sıran. Şimdiye kadar yaşadığınız en büyük üç makyaj zorluğu nelerdir?

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

Leave a Comment