Maybelline dövme stüdyosu su geçirmez kaş jel

Doe ayağını kontrol edin!
Ben en iyisi, hayatınızla ne yaptığınızı bilmek isteyen, kaş ürününüzü doğrudan iki gün sürecek. Ne gibi? Niye ya? Bilmiyorum bile. Hayal edemiyorum. iki gün! Bu yeni maybelline dövme stüdyosu su geçirmez kaş jelleri ne kadar süreyle budur (9.99 $ Kaşlarınız üzerinde durması bekleniyor).

Onlar uzun ömürlüdür; Onlara bunu vereceğim. Sadece bir gün boyunca orta kahverengi giydim, ama hayatın yolumu terlettim ve koşu bandında koşmaya gittim ve kaldı.

REKLAMCILIK

Bir şey … Bunlar kullanımı zor. Bir ufacık, minik doe ayağı olan tüplere gelirler ve kutudaki talimatlar, DOE ayağını doğrudan kaşınıza getirerek, orta noktadan başlayarak ve uçlara giderek, daha sonra ayrı bir sıçramayı almadan önce öne doğru doldurur (ki) jel ile birlikte gelir) ve jeli fırçalamak.

Sarışın, yumuşak kahverengi, orta kahverengi ve derin kahverengi
Bakım gür ve doludur ve bekletme çok yumuşak, bu yüzden crunchy kaşları (YAY) yoktur, ancak ortaya çıkan kaş, bireysel kahverengi kıllardan oluşan bir kaşın katı bir renk bloğuna benziyor.

Böylece görünüm gerçekten benim tarzım değil, ama eğer bu paketlenmiş, dolu, yoğun yüksek glam kaşındaysanız, bu sizin için çalışabilir.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bu ürünü uygulamak için zor zamanlarım var … Doe ayağı çok fazla renk, benim için çok hızlı bir şekilde biriktirir ve her zaman aşırı dramatik, aşırı koyu renkli kaşlarla bitiririm. Onunla vahşi paraya gitmek için çok kolaydır ve sadece kendimi göremiyorum, 10 dakikalık makyaj yapmayı ve bu kaş ürünüyle başarılı bir şekilde çekmeye çalışıyorum.

Ayrıca, birkaç gün içinde biriktirmeyi kaybedeceğim konusunda oldukça eminim …

Orta kahverengi ile ve sonra
Muhtemelen kullanımı daha basit olsaydı, Maybelline Dövme stüdyosu su geçirmez kaş jelini biraz daha çok isterdim, ancak kızgın aşınma süresi için sahne. Oh ve sahne – ve bunu unutamam çünkü tatlı bir dokunuş – hepsi havalı ve külçe olan renkler ve külçe tonlarını çok daha fazla kıçımdan çok daha fazlasını seçiyorum (çok kırmızı görünüyorlar ve biraz garip).

REKLAMCILIK

Onlar her biri 9.99 ABD dolarıdır ve şimdi sarışın, yumuşak kahverengi, orta ve kahverengi ve derin kahverengileşin en iyisidir.

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Leave a Comment