Örnek ürünleri

benzer bir damar boyunca nasıl fotoğraflarca ürünlerle birlikte, bu blog için ürünleri nasıl renklendirdiğim hakkında hızlı bir şekilde göndereceğimi düşündüm. İnsanların bu “nasıl yaptığım şeyleri yaptığım” girişlerini memnun etmediyse emin değilim, ancak şahsen diğer bloglar / YouTube kanallarındaki sahnelerin arkasına bir göz atmanın tadını çıkarıyorum. Bu blogda gördüğünüz renk örnekleri elde etmek için ne kullandığımı göstermek için.

Araçlar:

Pamuk Tomurcukları (AKA Q-İpuçları) – Parmaklarımı ürünlerime, özellikle tozlara batırmayı sevmiyorum, çünkü cildimden gelen herhangi bir yağ ürünlerin performansına müdahale edebilir (ellerimi yıkadım bile, Kalan yağı veya sabun kalıntısı var).

Doku / Tuvalet Kağıdı Kareler – Yüz dokusunun ürün ambalajını temizlemesini severim çünkü oldukça özgürler, ancak tuvalet kağıdı karelerinden çok daha emici oldukları için temizlemek için tuvalet kağıdı karelerini severim.

Tüm amaçlı ıslak mendiller – Anlaşmamda makyaj sökücü mendillerini kullanmıyorum (çok sert), bu yüzden bunları genel kullanım için aldım (aslında spor salonu için satın aldı). Bunlar Walmart’tan düşük maliyetli olanlardır ve işi yaptırırlar. Kaçındığını ve hiçbir filmi ya da kalıntı bırakmalarını seviyorum.

MICELLAR SU – Cildi yağlı hissetmeyi bırakmadığından, örnekleri temizlemek için makyaj temizleyiciden ziyade mikel suyu kullanmayı tercih ederim. Bu kehribar renkli olanı Nuxe’den.

Göz Farı Astar – cildimde temiz bir tuval oluşturmak için ürünün yapışması için. Bu özel olan, Pupa’dan (15 $ REXALL) ve gözlerimin biraz kuruduğu ama örnekleme için idealdir – çok fazla renk yok ama cildi düzeltir.

Pupa pürüzsüzleştirme ve göz astarı ile ilgileniyor
Süreç:
Roket bilimi değil, önce ön kolumda pamuklu bir tomurcuk ile ince bir tabaka göz atma astarı (dikdörtgen bir yama kabaca 1 “x 3” boyutunda, ne kadar sayısız renk örneğine ihtiyacım olduğuna bağlı olarak). Sonra her renk için temiz bir pamuklu tomurcuk alıyorum ve ürünleri astarlanmış alana bir şerit desenine uyguladım. Sonra örnekleri çeşitli açılardan fotoğraf çekiyorum ve yapabildiğim en doğru renk gösterimi almaya çalışıyorum. Fotoğraf çekmeyi bitirdikten sonra, örnekleri temizlemek için bir miktar micellar suyunun bir parçası olan tüm amaçlı bir ıslak mendil kullanıyorum. Derinimin doğal rengine geri dönmek için birkaç dakika izin vermem gerekiyor – bir silme ile çıktıktan sonra biraz kırmızı ve lekeli olur – ve sonra tüm işlemi tekrar renk çizelgeleri için tekrar başlatın.

Sneak Peek: Bunlar, yaklaşmakta olan ilk 10 Mac Göz Gölgeler Mesajı için renk örnekleridir – bu hafta bu hafta gelip bu yazının tadını çıkarın.
Aftermath: Çok israf etmemeye çalışıyorum. Gelecekte geri dönüştürülebilir sünger uçlu göz farı aplikatörleri ve muslin bezleri ile oynayabilirim.

Umarım bu ilgi alanını buldun!

Bunu Paylaş:
Paylaş

Bunu bir PAL’e e-posta ile göndermek için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Pinterest’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Twitter’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Tumblr’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Reddit’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Güzellik Hacksthis, bir cazibe ile ilgili “hacks” listesidir – sadece ucuz ve muhtemelen biraz geleneksel olmayan fikir ve teknikler. Cazibe rutinim için değerli olan düzenli olarak kullandığım her şey var – umarım yeni fikirler alırsınız! Selofan bandı çıkarın …
16 Mart 2015- “Güzellik”

Makyajı nasıl temizleyeceğiniz, makyajınızı bir sürü bir sürülüğünüzü azarladınız ve onları sağlamayı planlıyorsunuz. Ya da tersine, bir takas içinde yer aldın ve yavaşça kullanılmış makyaj aldın – Makyajı nasıl temizlersin? Mua’da yer aldım, gün geçtikçe Swaps Way’e katıldım ve …
22 Eylül 2015 “Güzellik”

Beni tanıdık Tag, Charm Blog Writer Editioni bunu yapmak için güzel Ryan Zamora cazibesi tarafından tanımlandı. bit did she know that I secretly was going to do this identify even if nobody identified me (but now I look like I have friends, and I’m cool. Yeah.)  I’ve seen this identify called “Get to…
21 Nisan 2015, “Güzellik”

Leave a Comment