ZAMAN ANMANYONLARI KOZMETİKLERİ FAB SIVI VAKFI VAKFI İÇİN CİLT İLETİM VAKFI ECO-LUST

Doğal, cilt benzeri bir görünüm için yeni Favle Vakfı.
Zıtlıklar Kozmetikler yeni ıslak n vahşi, YAY!

Bir dakika ne?

REKLAMCILIK

Onlar, karşıt anlamına gelen bir kelime olan zıt olarak adlandırılırlar, bu yüzden bana kum saatini hatırlatırlar.

Beş yaşındaki bir Miami merkezli zulüm ücretsiz organik / eko-lüks makyaj hattı (okuma: pahalı) ve güzel bambu paketleri ve mermer tozları anında Sephora web sitesine gözümü yakaladı.

Ne yazık ki, eko-lüks genellikle pahalı anlamına gelir ve bu durumda yapar. Cilt saygınlığı sıvı vakfı 52 $ (!), Ancak bu fiyat için awesomeness sunar.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Orta karanlıkta zıt pişmiş vakıf ile tan hazır giyiyor
Şimdi yaklaşık bir hafta bronzluk yapıyordum ve burcuyum, bir tad olsa bile, kış boyamım için çok sıcak ve çok karanlık olsa bile (ben sadece dik). Tan, altı saten, mousse-y orta kaplama tonundan biridir. Ayrıca çıplak, bej ışık, bej orta ışık, bej orta ve karanlık ve bronzlaşma, en karanlık olandan ikincisidir, bu nedenle gölge seçimi sınırlıdır.

Nars kadife mat cilt tonu seviyorsanız, ama her zaman bir organik versiyon istediniz, merhaba! -> Tam burada işaret. Cilt saygısını deneyin. Gün boyu cilt tonunuzu zarif bir şekilde çıkaran benzer şekilde saten, doğal görünümlü, gözenekle bulanıklaştırma kaplamasına sahiptir.

Giydiğim gölge tan (bu örneğin içinde inşa ettim).

Şaşırtıcı bir şekilde, toz, allık ve bronzlaştırıcı altında iyi katman yapan formül, silikon içerdiği gibi pürüzsüz ve kaygan hissediyor, ancak bunun yerine jojoba yağı nedeniyle.

Mesele şu ki, başvurmak hala zor. Eğer kaydırırsam, ovalıysam ya da ovalıysam, ancak cildimi ilk önce bir kağıt havluyla blotladığımda, herhangi bir fazla yağı çıkarmak için, elimin arkasındaki ürünün birazını pompalayın, sonra nazikçe patlayın (Patting anahtardır) Burada!) Ben yüzümde ıslak bir güzellik blender ile iyi çalışıyor. Öyleyse pat, pat, harmanlamak için pat, karışımı, karışımı. Kaydırmayın! İnce bir tabaka yapın, daha sonra kurumasına izin verin ve daha fazlasına ihtiyacınız olup olmadığını değerlendirin. Yaparsanız, başka bir ince katmanla tekrarlayın.

Mac Mineralize Bronzlaştırma Cildi Orta Altın’da Doğal Kaplama (Bu, bu kuruluşla kullanmak için tercih edilen ayar tozumdur). Ve, omg, bir gün saçımı tararım! Bir gün …

REKLAMCILIK

Bu yöntemi takip ederseniz, cildiniz, hem şahsen hem de kendinizi ve kedinizi aldığınız güzel selfilerde doğal olarak kusursuz görünecektir.

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

Antonym Kozmetik Sayısı Vakfı Malzemeleri:
Su, izoamil laurat, prunus, amigdalus dulcisil / prunus amygdalus dulcis (tatlı badem) yağ *, cetearyl olivate, simmondsia chinensis tohumu yağı / simmondsia chinensis (jojoba) tohum yağı *, gliserin, sorbitan olivate, kaprilik / kapric trigliseri, hamamelis virginiana su / Hamamelis virginiana (cadı hazel) su *, dikraprylil karbonat, lauril olivate, butyrosperum parka tereyağı / butyrospernum parkii (shea yağı) *, sodyum stearoyl glutamat, benzil alkol, çenil hurma, sorbitan palinat, magnezyum alüminyum silikat, mika, xanthan sakız, Galaktoarabinan, koku, tokoferol, dehidroasetik asit, laktik asit, sodyum fitat, helianthus annuus tohumu yağı / helianthus annuus (ayçiçeği) tohum yağı, sodyum hyaluronat, sodyum benzoat, potasyum sorbat, alkol, geraniol, limonen. (+/-): Titanyum dioksit (CI 77891), demir oksitler (CI 77492, CI 77491, CI 77499) içerebilir.

Leave a Comment