Bu saç havlusu hayatınızı değiştirecek: şaşırtıcı Aquis saç havlusu şimdi Sephora’da

Matematik yapmak zorunda kaldım – bir kere değil, iki kez. Aquis saç havlusu olan inanılmaz-ness’i keşfettiğimden gerçekten yedi yıl oldu mu?

Kutsal YIKES!

REKLAMCILIK

Pal Jen’imden bir hediye olarak 2009’da geri döndüğüm kişi hala güçlü oluyor (dün gece, aslında bir mesele olarak) ve bu güne kadar her zaman kullanıyorum.

Ben yolculuklarda benimle birlikte geldiğine dair ayrıldıyım ve getirmeyi unutursam, etkilenir. Sadece bir saç havlusu değil … Hayatın bir yolu!

Neyse, ben kendinden geçmişim, çünkü şimdi Sephora’da en sevdiğim saç havlusu mevcut.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Eskiden yatak banyosunda ve ötesinde onları bulabildiğim için, ama şimdi en sevdiğiniz kızlığı doldurmak ya da yeni bir astardan elde etmek için yuvarlandığınızda, bu Aquis havlularından birini küçük sepetinize de bırakabilirsiniz. hayatınızı değiştirin. Poop!

Onu kullanmaya başladıktan sonra geri dönemedim. Islak saçlardaki her su molekülünden canlı saçmalıkları emen özel bir mikrofiber kumaşla yapılan doğaüstü emici bir saç havlusu.

Uzun saçlarım var ve en uzun sürede, şaka yapmıyorum – düzenli bir pamuklu banyo havlusu kullandıktan sonra kurumaya izin verirsem, yaklaşık üç saat kuruması. Fakat Aquis’i kullandığımda zamanın yarısını alır. Ayrıca, saçlarım daha az kıvırcık görünüyor ve hatta daha az kırıyor! Kumaş, düzenli bir banyo havlusundan çok daha pürüzsüzdür ve saçlarımı çok fazla tutmaz ya da kabarmaz.

Sephora şu anda havlunun iki versiyonunu taşıyor – Aquis Lisse Luxe Saç Türban (30 $) ve Aquis Waffle Luxe Saç Türban (40 $) – her ikisi de 18 dolardan çok daha pahalı olan bir süredir daha pahalı, ama bence Çünkü bu nedenle, saçınızı sarmayı çok kolaylaştırmak için bir düğme kapanması ile bir türban tarzı tasarıma sahipler. Ayrıca, sevimli desenler içinde gelirler (benim temel beyaz dikdörtgen aquis, karşılaştırmaya göre çıplak kemiklerdir).

Bu Sephoraları benim için çok daha çekici hissediyorlar ve bence orijinalin yanı sıra çalıştıklarını düşünüyorum.

Şimdiye kadar en iyi dang saç havlusu.

REKLAMCILIK

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

P.S. Mutlu Kambur Günü.

Leave a Comment