KeVelously Metalik Bir Ağız

için Erimiş Dudak Rengi Kevyn Aucoin, Kevyn Aucoin’in Erimiş Dudak Renkleri, 30 $
Bir avuç korsan hazinesi altın paralarını eritmeyi hayal edin (çünkü evin etrafındaki birkaç yedek altın çiftleri yok mu?!), Ardından acil durumlara bir seyahate gerek kalmadan gloriously altın sıvılaştırılmış iyiliğini elde etmek için bir yöntem keşfetti. oda.

Keavyn AuCoin’in erimiş dudak renklerinin cevizli gibi göründüğü budur.

REKLAMCILIK

Her biri uzun vadeli çizginde 30 dolar olan altı ton vardır.

Onlar biraz pahalı … ama bu Kevyn Aucoin için tipik.

Bronz
Dudak renkleri. Bu sıvı rujları aramak istemiyorum, çünkü bu sıvı ruj hissetmediklerinden, dudaklarınıza mandallanmaları gibi olduğu gibi, bunlardan tüm ıslaklığı emiyorlar.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Ama telefon etmek istemiyorum, her ikisi de parlak bir parlaklık ile bir sıvı ruj arasında yarı yolda olduklarından çok daha çok gibiler.

Hiç Nars Dudak Kaymalarını daha önce denediniz mi? Bunlar bana onlardan hatırlatıyor.

Altın gül
Gerçekten hoşlandığım bir şey, hepsinin nispeten farklı görünmesi, özel gölgelerin birbirlerinin çok az ya da çok benzeri göründüğü birçok metalik dudak rengi çizgisinin aksine.

Bunlar aynı şekilde tam koruma yanı sıra oldukça cesur pigmentlidir. Gerçekten kendi renkleri gibi görünüyorlar. Titanyum renkli dudakları hayal ettiyseniz, kız, Kevyn’s Chu’yu kapalıydı.

Bakır
Teknik bölümde, yapışmaz, orta ağırlıklı bir formül, kolaylaştırılmamış, ayrıca, bu yüzden de soğuk meyveli veya çiçek şirketi yoktur.

Karbon
İnci uçları aynı şekilde dudak hatlarıma geçmiyor, bu yüzden 10 yıl boyunca (büyük bir metalik dudak ürününün yaptığı) için hızlı ileri düğmeye basmak yerine, bunlar pratik olarak saati geri döndü. Hemen hemen. Özellikle bakır gibi daha hafif gölgeler yanı sıra altın artan altınlarım.

Titanyum
Renkler yaklaşık üç saat boyunca (ver veya alın) programın üzerinden geçtikçe, metalik rujların bu kadar yaygın olarak yapışmasına neden olan bu bit dudak gevreğinden kaçınırken eşit şekilde kaybolurlar.

Altın
Eğer yapabilseydim, formülü biraz daha az kuruma yapardım (bir dudak balığı katmanıyla başlamasına rağmen), aynı zamanda karboyu, en karanlık rengi yenileyeceğimi, çünkü yerinde tut.

Bunun dışında, gerçekten bunları beğendim! Kesinlikle, eğer yapabilirsen, bakırın yanı sıra bakırın yanı sıra artan bir göz atın. En çok giyilebilir görünüyorlar.

REKLAMCILIK

Ancak Bronz da eğlencelidir.

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

Leave a Comment