İç Paddington ayının yanı sıra, Eddie Bauer Charly Ceket

Sonbahar Kamuflajı’ndaki bir deluge sırasında kuru kalmanın yanı sıra
Sizin için soru: Bu sarı paltoyu kim çok daha iyi – ben ya da Paddington Bear? ?

Tamam, Paddington’ın titreşimini kanallaştırabileceğim gerçeği, Eddie Bauer’dan bu parlak sarı suya dayanıklı yağmurluku almamın tek nedeni değildi! (Yine de birincil nedenlerden biriydi. Ha ha ha!). Aynı şekilde (ve hala)% 50’ye düşmüştür, 189 $ ila 89,50 ABD Doları.

REKLAMCILIK

Burada birkaç gün boyunca yanı sıra bu ceket, bir şemsiye olmadan bile kuru tuttu. Yağmur neredeyse malzemeden (% 62 pamuk yanı sıra% 38 naylon), ancak sıcak, ancak rahatça yeterince nefes alabilenin yanı sıra, ancak sertifikalandırılmaması için yeterli miktarda hareket eder.

Davlumbaz geniş ve ince bir ağzın var – görünüşe göre, bu * tamamen anahtar *!

Brim, yağmur damlalarımın yanı sıra, gözlüklerimin yanı sıra, birkaç yıl önce hedefte satın aldığım yağmurluktan çok daha verimli bir şekilde. Hala bu paltoyu severim, ancak geçen kış sezonu birkaç dalgalıca yakaladım ve ıslatıldı, bu yüzden yeni bir tane arzu ediyorum.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bu kat olsa da, suyun hiçbir şey için izin vermeyecek!

Diğer nedenleri beğendim …

Fermuarlı cepler! Tanrım, GOSH, çok sayıda fermuarlı cep var, yanı sıra ön ceplerin yanlarında olduğu gibi, bir tanesinin yanı sıra iç astarların yanında da muhteşem. Telefonumu her yerde benimle getiriyorum, yanı sıra ceplerdeki fermuarlar bana biraz ek huzur veriyor.

İnce markalaşma. Ancak orada, ancak EDDIE BAUER MOUS’ların büyük bir kısmı gibi göğüs genelinde serpilmiyor. Her iki manşonun bileklerinde işlemeli küçük bir logo var, ancak yakından bakmadıkça gerçekten göremezsiniz.

Çok sayıda boyut mevcut. Palto, Standart Sayı XS, S, M, L ve XL, ayrıca, ayrıca normal, minyon, uzunluğunda ve ayrıca plus da dahil olmak üzere birçok yükseklik seçeneğinde bulunur. XS’de bir rutin almaya başladım. Uygun, ancak biraz büyük koşuyor, bu yüzden üzerimde geniş. Yine de umrumda değil, çünkü bir kazak ya da altındaki kalın bir sweatshirt yapabileceğimden beri.

O şirin! J. bu katın mürettebatını beğendim. Ayrıca, sarı renk çok eğlenceli.

Çok sayıda cep!
Yo’nun ganimetini kapsar!
Aynı şekilde, Beige, koyu kahverengi ve Donanma (çok sevimli olan), eğer Paddington Bear Stoplight Sarı rengi sizin için aydınlık oluyorsa da mevcuttur.

Ben buradayım … şimdi tüm ihtiyacım olan ceketimi seçmek için kırmızı bir şapka.

REKLAMCILIK

Yağmurun yanı sıra gökkuşağı getirin!

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

Leave a Comment