Mac Unung Heroes: Mac Giddy Cilta Ruj

İlkbahar hala 58 gün uzaklıktadır, yanı sıra, size geleceğiniz oldukça pembe bir lippi olanı gerektirmektedir.
HAHA! Şimdi bu aptal bir parlaklık, aynı şekilde “giddy parıltı” olarak anlaşıldı. ? Mac çok muhteşem altın pembe ruj, yanı sıra giddy parıltı benim neşeli büyük altın pembe fave. Bu, en neşeli makyaj meraklılarının giyebileceği en çok neşeli makyaj yapabileceği, sıcak tonda, serin tonlu yavru kedi, koyu tonlu göz kamaştırıcı, adil maviler, bronz sıcaklık, sarışın bombalar, esmer güzellikleri …

Peki, fikri anladın. Neredeyse her şeyle giyebileceğiniz çok yönlü güzel tonlardan biri. hak ediyor.

REKLAMCILIK

Beş dakikalık bir anlaşma ile başlıklı giymek – bir temeli bir ipucu (bronzlaşacak zıtlık cilt saygısı), bir tutam toz (orta altında cilt yüzeyini mineralize eder), bronzlaştırıcı (altın güneşte skinfinish), allık (nars orgazm) ), Siyah Astar (Noir Antonymsmetics), Kaş (Mac Kaş Sculpt Kalemi) ve Maskara (CoverGirl Genel Tease). Ah! – Programın kapatıcısının yanı sıra (Y42’de son derece ultra HD kapatıcı için makyaj).
Unsung makyaj kahramanı nedir? Benim için, birçok makyaj meraklısının radar ekranı altında kuran uzun vadeli bir toplama ürünü, ancak düzenli olarak dünyamı kayalar. Uzun süreli Unung Heroes serisi, favorilerimden birkaçı bulunur.

Mac Fam’daki Flashier Pırıltılı Altın Pembeler tarafından her zaman gölgede kalıyor, bunun yanı sıra, kumlu B gibi pembe bomba ya da soğuk kadar parlak değil. Bunun olduğuna göre daha pahalı olduğuna inanıyorum (17,50 dolar, ancak 30 dolar gibi görünüyor), hem de altın ışıltısı sos. YSL, Chanel ve Guerlain’in yanı sıra daha iyi bak! (Sen de Tom Ford!)

Barely-orada Golden Pearl en iyi kısımdır.
Giddy, sıcak tonlu pembe limonata (ticari marka vanilya gibi tadı gibi kokuyor), yanı sıra, serin tonlu yavru kedilerin hala dışarı çekebileceği tarafsız bir tarafa yakındır. Pigmentli dudaklarımdaki dudaklarım-ama daha iyi pembe bir çıplak gibi okuyor ve ayrıca, kapatıcı, siyah liner, maskara, kaşlar, allık ve bronzlaştırıcı ile hızlı beş dakikalık bir anlaşma için hoşuma gidiyor. Konumu, doğal renklerin yanı sıra ince bir parlaklığın yanı sıra sizi neşelendirir.

Mükemmel pembe
Mac’in nemlendirici, hafif kremsi lippiesleri ve bir Mac mat ya da vintage bir mat olduğu sürece dayanmadığı bir parlaklık. Tutarlılık, Mac’in daha uzun takma rujlarından daha incedir, yanı sıra onunla yaklaşık iki saat veya belki üçünüz olsun, ancak bunun için iyiyim, çünkü bu gölgeyi giydiğimde, genellikle bir Ton diğer makyaj veya yine de uzun giyimli ürün.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Mac giddy ruj

REKLAMCILIK

Bu giddy ruj, mümkün olan en iyi şekilde bir çatlaktır. HAHA! Üzgünüm … çok pek püf noktası.

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

Leave a Comment