[Duş Dosyaları] H2O + Beauty’den fantastik bir tropikal ikilisi … ve tek kullanımlık jilgileri

Duşumdaki şeyleri önlemek için … ve ben değilim
Tamam, ben temiz geleceğim (haha! Anladın mı?). 1’den beri duşumda bir miktar süre harcıyorum. (Seninle konuşuyorum, sekmeler). Bu benim risksiz bir yerim, bu yüzden, tipik bir bayandan çok daha fazla zaman harcıyormuş gibi görünüyorsa, saklandığımdan beri.

Halen gizli temizlik arayışı içinde kullandığım birkaç şey …

REKLAMCILIK

H2O + Charm Coconut Verbena Vücut Çamaşırının yanı sıra Vücut Tereyağı Vücut Duo (her ikisi için 34 $)

Ben telefon edeceğim. Bu, 2018 “olmalı” yaz ayları olacak. köpüklü banyo jeli (kabarcıklı nirvana) yanı sıra nemlendirici vücut tereyağı arasında (kertenkele cildi var Sadece Burada Kauai’deki Poipu’daki Grand Hyatt’tan ışınlandı.

Taahhüt topraklarına girmeden limon, hem de Corny Star parfümü gibi kokulu koko-nutty. Eau de Sunscreen Notes, La Bobbi Brown Beach, bunun yanı sıra, Eau de Sunscreen Plajı, bu noktaya çarpan bir şeyi keşfetmek zor. Ayrıca, dizlerinin sırtları daha sonra yapışkan hissetmeyecek (tamamen çok önemli).

Duo’da birlikte satın alırsanız, aynı şekilde harika bir teklif. 12.2 oz için 34 $. vücut çamaşırının yanı sıra 8-oz bir şişe. Vücut tereyağı şişe (40 $ ayrı olarak satın alınır).

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

5 kalpten 5.

Gillette Venüs sadece 3 jilet (dört için 5.99 $)

Bir çocuk doğum günü partisinden plastik bir tereyağı bıçağıyla kadının bitlerini tıraş olduğunu hayal edin.

Yup, bunlar beni Bikini hattımda iç içe geçmiş kılları ile bıraktı. Boo. Bacakların yanı sıra koltuk altı koltukları da geçmiştir ve terbiyeli pürüzsüzdür, ancak Sasquatch durumunuzun ciddiyetine bağlı olarak bir veya iki günde bir kez daha tıraş etmeniz gerekir. Dört bir paket için 5.99 $.

REKLAMCILIK

5 kalpten 2.

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

Leave a Comment