Modeller Kendi Dudak Ürünleri: Bazı Hızlı Düşünceler

, bu tasarımları kendi dudak ürünlerini büyük bir öpücük vermeli mi?
Yardımcı olmak için herhangi bir şey önerebilirsem, son zamanlarda İngiltere’den gelen göletin yanı sıra ULTA’da sunulduğu, Toz Ürünleri ile birlikte kalmak olacaktır. (Göz farı gibi, vurgulayanlar gibi), ancak kremler hakkında iki kez inanmak için.

IMO, krem ​​ürünleri – kremalı göz paleti, rujlar, dudak kalemi, sıvı ruj ve dudak mühürleyen – biraz iyileştirici kullanabilir.

REKLAMCILIK

Onlar uygun fiyatlı, onlar için gittikleri bir şeydir. Krem ürünleri her biri 6,99 dolardan 8,99 $ ‘dan her biri, kediler için çok daha fazla para gösterir !!! Ancak benim için, bir kaç dudak ürünleri olan en büyük engel, kokuların yanı sıra kokular da olmuştur. Tasarımların çoğu, denedim kendi dudak ürünlerinin çoğunu, midemi açan bir yapay kahverengi şeker / plastik kokusu var ve eski okul NYX Lippiyatlarının anılarını geri getiriyor.

Her neyse, normalde ürünlerin tam olarak nasıl olduğu ve kokunun nasıl olduğu konusunda işlenmem, ancak bir şey plastik ya da sahte şeker gibi kokuyorsa, asılamıyorum (ayrıca, dudak finali dudak mühürleyen bir lezzet yok) veya koku, ancak sıvı ruj, bana güçlü nane diş macunu gibi kokuyor).

Titan Teable’da Jumbo Stick Mat Ruj
Bunun ötesinde bile, çalıştığım tüm krem ​​ürünlerinin hepsi beni daha fazla istiyor. Titan TeaBeyaz’teki Jumbo Stick Mat Ruj (6,99 $ ‘ın yanı sıra diğer beş gölgede sunulmuştur). Pürüzsüz, pigmentli, yanı sıra resimlerde muhteşem olduğuna inanıyorum, ancak formül çok kuruma ve rahatsız edici.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Eucyptus Pink’te Lix Mat Sıvı Ruj

Ve sonra okaliptüs pinkinde Lix mat sıvı ruj vardır (7,99 ABD doları ve ayrıca diğer beş gölgede sunulur). Hafif fousse-y yapısı, olağandışı kadar harika, ancak benim hayatım için bana eşit bir şekilde başvuramayacağım. Her zaman yamalı görünüyor!

Kadife fısıldayan lüks ruj
Derin berry lüks ruj kadife
Luxestick ruj kadifeleri (8.99 $ ‘ın yanı sıra altı tonda teklif edildi), pembe gölge, fısıltı, her bir dudak pulunu yakalar. Garip bir şekilde, koyu meyvenin gölgesi, derin meyveler, ancak doğal dudak hattımın dışında dolaşıyor.

Oh, kızın yanı sıra, dudak sızdırmazlık maddesi? Koleksiyonumda böyle bir şeyim yok, çünkü benim için iyi çalışmak için dudak finali dudak mühürleyen (8.99 $). Saatlerce kilitlemek için doğrudan rujın üstüne doğru temizlediğiniz ince bir sıvıdır.

Teoride serin, değil mi?

Dudaklarımı vurduğundan beri onu çıkarmak zorunda kalmadan önce zar zor 30 saniye boyunca yaptım! – Dudak tombul ürünlerinden aldığınız zevkli tingle türü hakkında konuşmadığım gibi. Hayır, iğneler gibi sıcak pimler gibi hissettim.

REKLAMCILIK

Yani evet. Şimdilik tasarımların kendi dudak ürünlerinin yerini çıkaracağım, hem de bolca orada bir kombinasyonla hem de bolca orada kalacağına inanıyorum.

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Comment