Ders İçeriği: Makyaj gerginlik Alışverişi 101

Makyaj gerginlik alışverişi 101, öğrencilere hoş geldiniz.

Herkes en iyi sınıfta mı?

REKLAMCILIK

(Birkaç kişinin odadan gizlice girmesini bekler …)

Harika! Şimdi o zaman, bu derste her Hoşgruplu Evcil Hayvan Asistanının Arsenalinde (diğer yoğun profesyoneller arasında) bir araçtan bahsediyoruz. Günümüzde yaygın kullanımda bir tekniktir ve hayatın çok daha karmaşık ve telaşlı olduğu için giderek daha etkili bir şekilde büyüdü.

Genelde kendimi kendim kullanıyorum, diğer işim gibi – dünyanın en iyi plus-beden kitty süpermodellerinden birine asistan olarak çalışıyorum – oldukça stresli olabilir.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Ne kadar stresli? Şeytan kıyafetinin Prada’daki Meryl streep’in karakterini hatırla mı? Evet, işverenim iyi bir günde böyle.

Ve onu çabuklaştır!
Bunun için bir kelime var – herkes? Evet, elinizin kaldırdığı ile arkada.

“Diva?”

Aynen öyle! Evet, gerginlik alışverişi güçlü bir araç olabilir, ancak müthiş güçle müthiş sorumluluk gelir …

Gerginlik alışveriş seanslarından en iyi şekilde yararlanmak için beş öneri.

1. Sepet yok

Sepet alma. Cidden, hıçkırık görünümlü bir bayanı görürseniz, Sephora’da Kedi Saçında Kedi Saçında Kapsanan Awkwardly Elleriyle Hella Ürünleri, FYI – bu benim olurdu.

Bunu her zaman hatırlamaya çalışırım. Mantık böyle gider: Sepet olmadan, sadece ellerimde çok fazla sürebilirim.

Çünkü sana inan bana, bir sepetle, bu şeyi bitene kadar dolduracağım! Ve bu tehlikeli …

Bu düşük teknoloji ürünü bir numara, ancak genellikle beni fazla harcama yapıyor (genellikle).

2. Online yerine şahsen

Düşük teknolojili yöntemlerden bahsederim, benden çevrimiçi olmak yerine şahsen gergi alışverişi için her zaman daha iyi olduğunu görüyorum.

İlk olarak, anlık memnuniyet var (gönderilecek şeyleri beklemeye gerek yok).

İkincisi, seni bilmiyorum, ama bu sanal alışveriş sepetleri tehlikeli! – Çünkü onları sanal bantlarına dolduracağım ve daha sonra satın almayı haklı göstermeye çalışmak için çok fazla zaman harcayacağım.

Bence kendimi kontrol etmek daha basittir ki, şahsen dükkan gerginliğimde … belki de, bir şeyleri sanal bir sepete bağlamak yerine, önümde ne olduğunu görüyorum.

3. Kredi rapor kartını evde bırakın ve nakit alışveriş yapın

Başka bir basit, ama inanılmaz derecede etkili bir yöntem. Brown Eyeliner’in şimdiye kadarını satın almak için elinizde param yoksa (biliyor musunuz?!), O zaman alamıyorum. Bu kural.

4. Belirli bir zaman için randevu alın

Yapabildiğim zaman, bir öğle yemeğini, bir PAL ile birlikte kahve tanıtı ya da hemen bir gerginlik alışveriş seansından sonra randevu almayı severim. Bu şekilde, sadece alışveriş yapmak için sadece bir zaman miktarımız var (ve kendimi çok daha fazla şey satın almak için daha az zamandır).

5. Kendinle git

Biliyorum biliyorum. Bir arkadaşıyla alışverişe gitmek çok daha eğlenceli, özellikle gerginlik alışverişindeyken, o zaman o zaman rujları seçerken patronun hakkında b * tch yapabilirsiniz (SHH … Sekret etmeyi söyleme.).

Şey, bir başkasıyla alışveriş yaptığımda, özellikle bir makyaj Junkie Pal, birbirimize yumurta ettik (“Hayatında buna ihtiyacın var!”).). Tıpkı böyle, bütçenin üzerindeyim.

Tek başıma eğlenceli olmayabilir, ama cüzdanım için bir yol daha iyi.

Yeni El Işi Aksesuarları

Dün El Hub’u olan yürüyüşümde, mahallede bu el yapımı kauçuk bilezikleri satan genç girişimcilik kızlarına koştuk. Limonata standı gibi bir sokak köşesinde ayarlanmış küçük bir masa vardı.

Kızlara bileziklerden biri için ne kadar istediklerini sordum ve bunlardan biri dedi “20-50 …”

El Hub ve ben ikimiz de düşünüyorduk (ama yüksek sesle söylemedi), “20 ve 50 dolar!? Kutsal Sh * t! ”

Ama sonra kız “sents” kelimesini ekledi. ÇOK KOMİK!

Biz bir kova için üç elde etti ve kızlar ayın üzerinde.

REKLAMCILIK

Kid olduğun zaman böyle bir köşe duruyor mu? Her zaman bir limonata standı istedim ama tekerlekleri hareket halinde almak için çok utangaçtı.

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Leave a Comment