Sonraki Durdur: Caron Paris

Meow-za!
Bunu bu sabah beslememde gördüm, yanı sıra eve yakın, lol!

Fox Mulder’ın ünlü olarak “gerçeklik orada olduğu” dedi. ?

REKLAMCILIK

Bu bilerek miydi?!
İsmimi tam olarak bu high end fransız koku evi gibi heceleyen genç adama ilave puan: Caron Paris.

Bunu işaret etmek için buddy Joey’e teşekkürler!

Joey’i tartışmadan önce Caron Paris’i hiç duymuyorum, yanı sıra, şimdi uzun listelememe eklemek için henüz bir yer daha var. Paris’e geri döndüğümde alışveriş yapmak istiyorum (ne zaman olsa!) .

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Caron, 1904’ün yanı sıra Paris’teki en şık topluluklarda üç dükkana sahip oldukları için Caron, yüksek kaliteli parfümler (hem kadınlar için hem de erkekler için hem de erkekler için) yapıyor.

Onların pembe kokuları için anlaşılıyorlar, “Kokular Çeşmeleri” nin yanı sıra, seçtiğiniz parfümü bir flaçona dağıtan bronz muslukları olan bronz musluklara sahip zengin kristal sürahileri, daha sonra altın iplikle süslenmiş …

Çok süslü!

Aynı şekilde, giyinme tablosu için el yapımı cam parçaları, inci kaplamalı aynalı kompaktların yanı sıra el işi dantel vantilatörleri de dahil olmak üzere bir grup hoşgörü aksesuarını yaparlar.

Perfumscaron.com’dan …

Caron, lüks dünyasında bir hikaye
Caron’un hile itirazını, yüzyıl eski tarihine göz atarak, kutsal koku dünyasına girmek. Her kokunun gelişmesinin ardında, sembolik isimler de, lüks dünyasında belirli olayları sık sık ortaya çıkarır.

1904’te Ernest Daltroff’un ışıl ışıl olduğu sayesinde, Caron, parfümeri dünyasında kendini 10 Rue de la Paix, Paris’teki kapılarını açtı.

Ernest’in ölene ait Félicie için olduğu gibi, yarattıklarında sürekli bir etkiydi. Birlikte, 1916’da “N’aimez Que Moi” gibi güçlü bir fikir kokuları ürettiler. 1919’da “Tabac Sarışın”, 1933’te “Fleurs de Rocaille”, 1934’te efsanevi “Pour Un Homme” ek olarak.

Fransız haute parfümerie
Haute Couture gibi, Fransız Haute Parfumerie, yüksek standartlar, lüks ve yenilikçi cüruf ile eşanlamlıdır. En özel hammadde kullanımı ve geleneksel teknik bilgi birikimini kullanarak üretilen yalnızca olağanüstü ürünleri tanır.

Caron, 78 Fransız high-end evliğinin üyeliği, hisse senedi üyesi olan COMITÉ COLBERT’in bir parçasıdır, ayrıca Fransa’da ve uluslararası alanda bir dizi değeri arttırır: Özelliklerin yanı sıra modernlik, Bilgi Nasıl Yaratıcılığın yanı sıra, tarihin yanı sıra yenilikçiliğin yanı sıra.

Caron aynı şekilde aynı şekilde, Hem Fransa’da hem de Yurtdışında Rue François IER’in yanı sıra, Avenue Montaigne’in resmini tanıtmak için kendisini destekleyen Comité Montaigne’nin bir üyesi. Birincil modayı bir araya getirir ve Caddenin üst düzey evlerinin yanı sıra Paris gündeminde yüksek işlev gören olayları organize eder.

Makyajlarına gelince, şu anda pudra ve allıkla başa çıkacaklardır, ancak erken yıllarda, aynı şekilde pudralık kağıtları ve rujlar sunarlar.

Bulgar gülleri gibi koku veren tozlar ile anlaşmaları, iyi olduğu kadar iyi olduğu gibi oldukça hafif olduğu belirtiliyor. Üretimleri, açıkça korunan bir ticaret sırrıdır.

Oh, ambalajın yanı sıra?! Guerlain-Meets-Dior Vibe’yi kazınmış, altın kompaktlerden alıyorum.

Bize web sitelerine dayanarak ABD’ye göndermemeleri; Bununla birlikte, bir Amazon Mağazası var, burada birkaç parfümünü (ancak hepsini değil) ve birkaç makyajı sunuyorlar.

Ve, uh … ben sadece 12 dolarlık turuncu allık satın almış olabilir ya da hiçbir şey bana kafa karıştırıcı çünkü mercan allık 55 dolar, gevşek tozun yanı sıra 70 doların yanı sıra parfümlerinin çoğu 135 doların etrafında dolaşıyor .

Turuncu allık neden bu kadar uygun?! Hey, ben sadece seçeceğim. ?

Benzer şekilde onlara Instagram’da uymaya başladım … Siz de bunu yapmak istemeyebilir veya bunu yapmak istemeyebilir, çünkü parfüm şişelerinin resimleri sizi şablonunuzda elinden gelenin en iyisini yapmanızı istiyor.

REKLAMCILIK

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

P.S. TGIF!

Leave a Comment