Kırmızı Dudak Redux: Mac Mat Dudak Mousse Cordon Bleu

Mac Condon Bleu,
Resmi olarak, bu Mac mat ruj sıcak bir pembedir, ancak dudaklarımda kırmızı görünüyor, ancak adı Cordon Bleu, renk mavi gibi.

Sadece “renkler kafa karıştırıcı bir şekilde çarpıştığında” gibi bir şey olarak yeniden adlandırmalıyız. ?

REKLAMCILIK

Bu lippy’yi geçen hafta Charlotte Tilbury yazılarından birinde kullandım. Mac Pony Park Koleksiyonundan Mat Dudak Mousse Rujlarından biridir, bu yüzden kısıtlı baskı (biliyorum), yanı sıra, bu tanıtımdan gelen ürünlerden büyük bir ürün sunulurken, Cordon Bleu hala mevcuttur.

Mat Dudak Mousse Lippies, şu anda olan bulanık kenarlı dudak modelinde oynuyorlar, bu yüzden çok hafifçe dışarı çıkan dağınık bir kenar çizmek için tasarlanmışlar.

ETKİSİNİ ALMAK İÇİN Zarif Bir Şey Yapmanız Gerekenler – Sadece DOEFOOT ile doğrudan dudaklarınıza uygulayın. Endişelenmeyin, doğal dudak hattınızın dışına seyahat etmeyecek, bu yüzden yanlışlıkla joker gibi görünmeyeceksiniz.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Cordon Bleu’nun hafif köpüğü formülü konaklamaları, rahat hissettiriyor, hepsinin en iyisi, dudakları kurmaz. Aynı şekilde, sevdiğim Mac’in imzası vanilyası gibi kokuların yanı sıra kokuyor. Eğer Mac’ün bir hayranıysanız, acımasızca kırmızı ruj, bu renk gibi, aynı ılık mercan nuttonlarına sahip olduğuna inanıyorum.

Bir gelişme yaptığınızda, ailenizin arka bahçesinde fotoğraf çekimi yapın

En iyi NC42 hayatımı yaşamak

Babamın Orkide’lerimle Chillin ‘
Hızlı güncelleme

REKLAMCILIK

Burada hala buradaki ebeveynlerimin evinde Doğu Körfezi’nde. Henüz bir kelime yok, çünkü güç tüm ilçe için harikadır, ancak sözde bugün bir zaman olacağını umuyorum ki, bunun olacağını umuyorum, ancak bunun üzerine bankacılık yapmıyorum. Aynı şekilde, aynı zamanda bir olasılık bu gece bir kez daha kapanacak bir ihtimalin yanı sıra, bu durumda, bu durumda, burada gençlik arka bahçemdeki hurma yemek, derin nefes almanın yanı sıra haftanın sonuna kadar akar.

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

Leave a Comment