Nars Bahar 2017 Wildfire Collection Göz Farı Duos Selanik ve Chiang Mai

Hello, Bahar (Makyaj)! Tam burada Chiang Mai’nin yanı sıra Selanik Eyeshadow Duos’u (her biri 35 dolar), yeni Nars Bahar 2017 Wildfire Collection’dan, bahardan önce gitmek için bir looong yöntemi olduğumuzu hatırlatan
Bunun peynir-o-metreyi maksimuma çıkardığını anlıyorum, bu yüzden bunun için özür dilerim, ancak her zaman ne yapmak istediğimi anlıyorsunuz?

Otoritelerde gördüğüm şey, otomobillerinde ve kamyonlarında bir arada oturan bir arada, bir aramada bir araya girecek olanların yanı sıra bir perp (evet, “PERP” diyerek “PERP”) Sokak, o zaman PERP, yasadışı bir şey yapacak ve bunun için bir koşu yapacak, bu yüzden memurlardan biri “Işık ‘diyecek!” yanı sıra lambaları yanı sıra sirenlerin yanı sıra sirenlerin yanı sıra kandıran kovalamayı!

REKLAMCILIK

Her zaman “ışıkları aydınlatın!” bunun gibi. ÇOK KOMİK!

Evet, biliyorum, garipim.

Neyse, ne zaman bu yeni Nars Eyeshadow Duos’u ile oynadığımda, “Işık ‘ı up!” Şimdi böyle, bunun dışında, tam olarak ne kadar aydınlık olduğuna atıfta bulunuyorum.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Çok parıltılar ve pırıltılık, ancak hiç soğuk değil. Son derece özel bir parlaklık düzeyi, yanı sıra, daha önce olduğu gibi bir şey görmeyi aklımda tutabileceğim tek bir yer, Les 4 Ombres pişmiş göz farı ile Chanel’de bitti.

Aynı şekilde nars’ta gördüğümüze kadar çok heyecanlandım, çünkü … hepsi mattes ile ilgili olduğumda bu aşamaya geçtiğimde aklınızda bulundurun mu? Şimdi, hepim parlaklık hakkındayım.

Tam olarak nasıl olduğunu anlıyorsun … Bunlar döngüseldir.

Kullanılabilirlik

Nars Bahar 2017’de ikisi var (ben pratikte “2016”) Wildfire Collection, şu anda sunulan ve her biri 35 dolar olduklarını. CHIANG MAI, gök mavisi ve kırmızımsı bakır olanı, kısıtlı baskı, yanı sıra dumanlı menekşe ve opalescent pembe olanı olan Selanik, Selanik, Kalıcıdır.

Etrafınıza baktım, hem de heyecan verici olan herhangi bir tür hassas Nars Duo Dupes bulamadım.

Nars Bahar 2017 Wildfire Koleksiyonu
Wildfire renk hikayesi, dünyaya referanslar, ancak ortak bir eko-friendlies ve browns yolunda değil. Renkler, parlak bir mavi gökyüzüne bakan kırmızı bir kaya uçurumuna ve bahar kır çiçekleri ile benekli bir vadi gibi.

Ben hissediyorum.

Chiang Mai Göz Farı Duo (üstte) ve Selanik Göz Farı Duo (alt) örnekleri

Pigment ve serpinti

Gölgelerin tümü, son derece pigmentlidir, ayrıca kabarık bir konik allık kullanırken, onları kapaklarımda yerleştirmek ve onları buff, sadece bir ya da iki (iki, üst kısım) katmanını, yanı sıra bir Güzel, aydınlık parıltı.

Nars tipik, bir rüya gibi karışıyorlar …

Fallout’a gelince, ama biraz var. Metropolitan çürüme kalibreli değil, ancak fark etmem için yeterli … sadece bir FYI olarak, özellikle vaktinizi önce yapmayı seviyorsanız.

Benim için göze çarpan tonları

Opalescent Pink In – Ben tam olarak bunun nasıl telaffuz edileceğini tam olarak keşfedin – Thessalonique beni “Oooh!” İlk defa kullandım. Son derece yumuşak, kremsi ve iyi (foin) ve ayrıca bir deniz kabuğunun iç kısmı gibi pembeden altından geriler. Bir iç köşe vurgusu olarak giydiğiniz gibi, diğer bir şey var. Yorgun görünüyorsanız, bundan birkaçını bu iç köşeye, annemleyin.

Chiang Mai Göz Farı Duo’yu göz kapaklarımın yanı sıra iç köşelerindeki Selanik Duo’dan pembe gölgede kullanıyorum. Bu inişli çıkışlı gezi utangaç (Nars Spring 2017’den) yanaklarımdaki yanı sıra beni aptal (ayrıca Nars Bahar 2017’den) Victoria Beckham Lipgloss’taki dudaklarımda öp!
Duo’daki diğer gölge, dumanlı mor, pembe gölge olarak kremsi kadar yumuşak değil, ancak birlikte çalışmak oldukça basit.

Tad CHUNKIER ve GRATTIER’ın yanı sıra … ama kesinlikle uygun fiyatlı eczane gritty gibi değil. Bir bakışta alabilmenizin yanı sıra, büyük olasılıkla tozun sağa çıkmasını sağlayabilecekleri gümüş lekeleri var. Karıştırırken konumu dolaşmak istiyor.

Yine de parıltıyı umursamıyorum, çünkü biliyorsun … ekstra ışıltı, hem de güzel parlaklığı arttırır. harika şeyler.

Nars Chiang Mai Eyeshadow Duo (35 $)
Chiang Mai Duo’da, bakır nefesimi kesen kişidir. Parlak bir bakır penny gibi göründüğü gibi pigmentlidir. Bahse girerim, çok sayıda farklı göz rengini, özellikle de kahverengi, çevre dostu ve mavi olarak tamamlayacaktır.

Nars Selanik Eyeshadow Duo (35 $)
Olsa da, neden mavi ile eşleştirdiklerini tam olarak emin değilim. Demek istediğim, mavi güzel, yanı sıra Nars ikilerinde sıradışı renk kombinasyonlarını seviyor, ancak bir dizi kombinasyon denedim.İki gölgenin nasıl bir araya geldiğini tam olarak almayı tercih etmediğim için de … bakırı bir taban olarak kullanmayı denedim, sonra maviyi ortada açtı. Sonra yukarıdaki maviyi kapağımın etrafında tek bir gölge olarak yaptım ve altındaki bakırı lekelenmiş …

Herhangi bir fikriniz varsa, lütfen bana bildirin.

Karar

Bu hafif, uzun zamandır giyen, aydınlık aşıklar, müthiş kapakları (özellikle GALS’lere ve 30’ların yanı sıra erkeklere ait olanlar, 40’ların yanı sıra). Fallout hakkında temkinli olun, çünkü biraz var.

Mars

Bu şovda çok duygusal olarak yatırım yapıyorum! NAT GEO’su (Ulusal Geographic Kanalı), yarı belgesel, yarı draması gibi olan Mars adlı bir seridir. 2016’da insanların marşlara ve şu anda burada olanların yanı sıra, NASA’nın ve NASA’nın planları gibi roketlerin geliştirilmesiyle olduğu gibi Uzun ömürlü bir koloni ve ayrıca 2033 yılında başlayan Mars’a gelecekteki bir seferinin dramatizasyonu geliştirmek.

Çok ilgi çekici! Bilim hakkında bilgi sahibi olmanız ve o zaman aynı şekilde, bir gün gerçekten ne kadar gerçekleşebileceğini deneyimlemek ve dramatizasyon parçalarındaki karakterlere uyun. Mars’a ilk kaşiflerin ne olduğunu ve deneyimin ne göreceğini inanmak ilginçtir.

Ve ben çok emo buluyorum, ancak Flo’nun şimdi en iyisi geldiğinden beri, aynı şekilde El Hub’u her zaman Connor’un Mars’a gitmek için ilk astronotlardan biri olacağını ve “Ya öyleyse” ilk astronotlardan biri olacak. Bebeğim gerçekten Mars’a bir gün gidiyor mu? Onu çok özleyeceğim. Gemisinde onunla birlikte bir kedi sahibi olmayacak, ancak bölgedeki tüm bu şeyleri ve genel olarak insanlık için olağanüstü şeyleri yapacak! ”

ÇOK KOMİK! Ben bir sapım.

REKLAMCILIK

Her neyse, eğer seriyi henüz yakalamadıysanız, bunun üzerine gelmeniz gerekir. O fantastik.

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

Leave a Comment