Essie Expressie Hızlı Kuru Oje, Kırpma Yoğunluğunda Hızlı Kuru Oje, Rulo, Daha önce ve 7 Gün Sonrası

Essie Expressie Hızlı Kuru Oje, Kırpma Yoğunluğunda, Yedi Gün Sonrası
“Sonra” resim, beni hedefte kendi kendine ödeme ekranlarını büyüterek büyüsünü hatırlatıyor! Yemin ederim, bu kameralar Dolly’e Haggard’a bakabilir (ve neredeyse yenilmez, kitabımda).

Öyleyse, Essie Expressie cilaları hızlı bir şekilde kuruduğundan, bunun süper uzun ömürlü bir mani olmasını beklemiyordum, ancak bu iki katmanın tepesinin yanı sıra bu iki katmanın yanı sıra, onlar olduğuna inantığımdan çok daha iyi tutulduk. Kelebeklerin yanı sıra kelebeklerin yanı sıra kuşların yanı sıra oyun alanındaki kuşları sallamanın yanı sıra kelebeklerin yanı sıra kelebeklerin yanı sıra, kelebeklerin yanı sıra oynadıklarını da başardılar.

REKLAMCILIK

Gerçekten gözle görülür cips, dört güne kadar, esas olarak bazda, özellikle sağ elimdeki (sağ elimde), ayrıca yerleşik üstten gelen ipuçlarının yanı sıra Palto haftaya dayanıklı, ancak genel mani haftanın sonuna kadar harika görünüyordu.

Kırpma Yerinin yanı sıra birinci gününün tümünü yuvarlayın!
Söylemeliyim ki, hızlı bir şekilde kurudukları için oldukça harikaydı, ancak tam bir hafta beklemeyi beklemiyordum. Dört günün maksimum olduğuna, yanı sıra benim için iyi olduğuna inanıyorum, çünkü en uzun süre, genellikle aynı ciltleri tırnaklarımda tam olarak tutmaya başladığım için üç ya da dört gündür.

REKLAMCILIK

Her üç günde bir cilalamasını değiştiren bir arkadaşım var, bu yüzden onun gibiyseniz ve bir taban ya da üst kat ile uğraşmak istemiyorsanız (onlar da geliştirilmiştir), bir deneyin! ?

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

Leave a Comment