Bir Makyaj Matematik Formülü: Taupe Göz Farı + Mat Kırmızı Dudaklar + Bronzer = Soldan Basit Elegance

Soldan: Chanel Ombre Premiere Talpa’da, Nars PowerMatte Dudak Pigmentinde Işıklarımın yanı sıra Chanel Les Beiges N40
Geçtiğimiz birkaç yıldır okuduğum bu mükemmel blog var … Hadi sadece bir telefon, kendimi gibi “dikey olarak meydan okuyan bayanlar” diyelim, ek petite olarak adlandırılan Jean, onu geçen Gal, bir şeyin büyük bir hayranı Telefonu “Kıyafet Formülleri” diyor – özellikle Kick-@ SS, hızlı bir şekilde beyaz tişörtlerin yanı sıra koyu kotların yanı sıra, her zaman birlikte iyi giden koyu kotlar gibi renklerin veya eşya eşyalarının kombinasyonlarını hızla tekrarlanabilir.

Hmm … bu makyajla çalışabilir mi?

REKLAMCILIK

Demek istediğim, her zaman bir formüle uymak istemem, çünkü bazen makyajımla kıvrılmayı seviyorum, ne yaptığım her şeyi (özellikle vaktim olduğunda), ancak anlar var. Düşünmek istemediğimde, son derece yaratıcı hissetmiyorum, hem de anlaştığım bazı basit ürün rutinlerini birlikte iyi çalışmasını istiyorum.

Temel olarak, bir formül.

Onları her zaman belirli renklerle de, kombinasyonlar gibi, burada kullandığım kombinasyon gibi, üç şeyden oluşan, parıldayan bir altın taupe göz farı, sıcak bir kırmızı mat dudak ve sırf bir bronzlaştırıcı, ancak Her zaman onlara “formüller” olarak inanmayın.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Yukarıdakileri beğendiğim birincil nedenlerden biri, onunla birlikte anlaşmamda büyük miktarda renk elde edebildiğimden beri (‘çünkü rengi kullanmayı severim!) Çok fazla iş çıkarmadan.

Burada, inanılmaz derecede kullanıcı dostu, muhteşem bir altın taupe mükemmelliğin tadını çıkardığım Chanel Talpa adlı Chanel Talpa adlı bir süredir konuştuğumda. Temel olarak, süper kremsi yanı sıra bulanıklığı kolayca, bu yüzden onu çıkarmak için çok fazla harmanlama becerileri gerekmez. Ayrıca, uzun zamandır giyiyor.

Neyse, ayy! Konuya iniyorum. Benim hatam!

Pırıltılı Golden Taupe’yu, Mat Kırmızı Bildirimi Dud’lerimin üzerine entegre ediyorum. burada).

Nasıl giydiğim sıcak turuncu-kırmızı Lippinin, Nars PowerMatte pigmentinin ışığında nasıl olduğunu işaret etmeliyim (yeni sıvı mat Lippiyat’tan sonra Nars sayaçlarına ve NARS web sitelerinin yanı sıra NARS web sitesi), önemli bir unsurdur. Bu formülün, taupe göz farı’ndaki altın tonlarının tam olarak ne kadar iyi olduğu için sıcak kırmızılarla gider.

Ancak, turuncu kırmızılar YA için çalışmazsa, aynı şekilde bir domates kırmızı kullanabilirsiniz.

Mat yüzey de aynı şekilde, kesinlikle kremsi bir yüzey veya parlak bir kaplama ile kırmızı bir şekilde kullanabilmeniz de, ancak düz matın ışıltılı gölgeyle gittiğini seviyorum.

Ben dunno … sadece ilginç bir şey yaptığına inanıyorum çünkü zıt yönleri dahil etmek istiyorum.

Şimdi, dudaklarınızda ve kapaklarınızda büyük miktarda renk kullandığınızda, genellikle yanaklarınızı aşırı yüklemek, çünkü bu kadar çok şey olabilir, bu yüzden bunu yaptığım zaman Combo, yapmayı sevdiğim şey utandırmaktan kaçınmak, yan yanaklarımda bronzlaştırıcı ve bronzlaştırıcı için bronzlaşımdan kaçınmaktır. Burada kullandığım kişi Chanel Les Beiges, Shade No. 40’da Sağlıklı Glow Sheer Rengi.

Çünkü saf, yanağınıza ne kadar koyduğunuzu tam olarak başarabilirsiniz. (Yan Not: Bugün, GLES Beiges’in yaşlandığım Les Beiges’in, şimdi ABD Chanel web sitesinde, yeni krem ​​allık tonları olduğuna inandığımla birlikte, birisi, birileri, beni kurtardığını fark ettim. KENDİMDEN!!!).

Bakımı mat dudaklarıyla bir araya bağlamak için, aynı şekilde bir şey yerine bir şey yerine mat veya yarı mat bir bronzlaştırıcı kullanmayı da öneririm.

REKLAMCILIK

Umarım bu makyaj matematik formülünü yakında bir deneyin. Tercih ettiğimden çok ateşli kombinasyonlardan biri. Bunu denerseniz, lütfen bana bir resim gönderin, yanı sıra @karenmbb. Bunu görmek isterim.

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

Leave a Comment