Film izlerken, makyajı kimin yaptığını görmek için kredi geçmişini hiç kontrol ediyor musunuz?

Bunu hepsini yaparım. . Zaman.

Belki de bu yüzden her zaman film izliyorum, lol!

REKLAMCILIK

Filmin başlangıcında kredi geçmişini yöneten eski filmlerle daha kolay, yine de oraya oturmak zorunda kaldığınızdan beri daha kolaydır. Geçen gün netflix’te bir film ile yaptım, bebeklerin Vadisi olarak adlandırılmam için anlamlıyım.

BİLİYORUM! Partiye geç kaldı. Makyajın nasıl olacağı konusunda bir kavramım vardı – ya biliyordum, ’60’lar kırışıklıkları kesti, hepsi bu harika şeyler – böylece kredi geçmişleri başlangıçta haddelendiğinde, makyajı kimin yaptığını da aradım. ben nye. Ünlü Ben Nye muz tozunun arkasındaki aynı ben nye.

Bu filmi henüz görmediyseniz, başka bir şey değilse, kesimsel kırışıklık eylemi için izleyin. Aynı adın en çok satan kitabına dayanıyor, yanı sıra, 20’li yaşlarıyla yöntemlerini yaptıkları gibi üç genç kadına, yanı sıra her birinin şöhret, servet, başarı ve başarısızlıkla nasıl sundukları gibi ataerkil bir dünya. Alt satır: Çok fazla ilaç var.

Filmin kendisi … Bunun yanı sıra OTT’nin yanı sıra, 1967’de piyasaya sürüldüğüne inanıyorum, bu yüzden 60’ların vibe’si var. Stilin yanı sıra setlerin yanı sıra setlerin yanı sıra, elbette makyajı severim. Kesme-kırışık eylem, kanatlı astar, uzun kirpiklerin yanı sıra Orankey mercan dudakları.

Dunno, ancak 15 dakikalık çok az makyaj aşamamı terk etmek için beni etkileyebileceğine inanıyorum … kim biliyor?

REKLAMCILIK

Ben olsa merak ediyorum. Film izlerken, makyajı kimin yaptığını görmek için kredi geçmişini hiç kontrol ediyor musunuz? Bilinçler bilmek istiyor.

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

Leave a Comment