Mac Pro Mağazası Makyaj Önerileri Olmalı

Mac Pro Store’u ziyaret etmek için profesyonel bir makyaj sanatçısı veya kart taşıma cazibesi fanatiği olmamanız gerekmez.

Aslında, Da Cloob’un aksine, kapıda size kart yapmazlar. Mağazalar halka açıktır ve tamamen ziyaret etmeniz gerekir. PRO mağazaları denir çünkü makyaj profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılamak için yapılan bir dizi MAC ürününü taşıyorlar (ancak artıklar da satın alamazlar).

REKLAMCILIK

Bir dahaki sefere San Francisco’ya yaptığınızda, 1833 Union Caddesi’nde Mac Pro Mağazası tarafından durdurmayı deneyin, ancak dikkatli olun – Önemli Diğerlerinizi getirirseniz (ve makyajda büyük değiller). Akıllı telefonlarını vaktinden önce şarj edin (ya da iyi bir kitap getirmelerini sağlayın), çünkü muhtemelen mağazada saatlerce kalmak istiyorsunuz – saatler!

Ben seninle değilim.

San Francisco’daki Union Street’teki Mac Pro Mağazasının içindeki bir göz atın …
Büyük Beraberlik – en azından benim için – ürünlerin tam miktarıdır! Mac kıdemli sanatçı Victor Cembellin’e göre, mağazada 300’den fazla sürüyorlar. Bunun üzerine, SF Store, Kuzeybatı Pasifik’ün tamamına hizmet eden tek Mac Pro Mağazasıdır.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Mac Pro Ruj ve Kapatıcı Paletleri
Tabii ki, Mac Pro ürünlerini şimdi çevrimiçi satın alabilirsiniz, ancak mağazada çok farklı bir deneyim. Orada çalışan makyaj sanatçıları, bir öneri ve püf noktaları.

Dudak ve Kapatıcı Paletleri …
Bu hafta SF Mağazasındayken, yeni masterclass fırçalarının nasıl kullanılacağını öğrenmek için Victor ayrıca, Mac Pro ürünlerinin bir kaçını ve neden makyaj çantanızda ihtiyaç duyduğunuzu paylaştı. (Kendine not: Platinum metal pigment, en kısa sürede bir kavanoz alın!)

Mac lipmixes

İşte videoda tartışılan ürünlere bağlantılar ..

PRO Dudak Paletleri (her biri 40 $), aşağıdaki gölgelerde bulunur: editoryal portakal, modern kahverengiler, tercih edilen pembeler ve Erik’i seçin

Stüdyo gizlemek ve uygun paletler (her biri 40 $), aşağıdaki gölgelerde mevcuttur: ışık, orta, orta derin ve karanlık

Mac lipmix (15 $)

Pearl Glitter (21 $) yansıtır

Platin Metal Pigment (21 $)

REKLAMCILIK

İzlediğiniz için teşekkürler!

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Leave a Comment