Kitabevi Bebeğim

Bebeğin ilk kitabevi ziyaret etti!
Öyleyse, iki kitap seven ebeveyn nerede, ilk “dünyadaki” çıkış “gezisinde biraz kaşifi alıyor?

Tabii ki bir kitapçı!

REKLAMCILIK

Şimdi Connor Claire, altı haftalık işareti geçti, oraya çıkmaya ve literatürden başlayarak dış dünyayı keşfetmeye istekli.

YA bölümünü kontrol etme (annenin favori) …
El Hub ve ben buradaki Bay bölgesinde bağımsız bir kitapçılar olan Copperfield’ün kitaplarının yepyeni bir Novato şubesine yöneldim.

Connor’u Moby Baby Carrier’a kaydırdım ve yaklaşık 30 dakika boyunca kitaplar için göz attık. Verilen, çoğu zaman uyuyordu, ama yine de çok fazla kitapla çevrili olmaktan keyif aldığını düşünüyorum.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Neden evet! – Geçici bir “Cattoo” isterdim
Ona bir hatıra, anmak için bir hatıra almaya başladık, A.A’nın kendi kopyasını. Milne’nin Winnie-the-pooh, büyüyen kitap koleksiyonuna eklemek için.

Connor Claire’ın kitap koleksiyonuna başka bir ek
Dün Connor Claire için ilklerin bir günüydü. Bir kitapçıya ilk ziyaretinden başka, aynı zamanda onun ilk Prens şarkısını dinlediği gündü.

Bu şarkı her zaman favorilerimden biriydi, ama şimdi Connor Claire ile yeni bir anlamı ele geçirdi.

RIP, PRINCE … geçerken hala şoktayım. Yaratıcılığı her zaman bana ilham verdi ve kalbimi dünyanın böyle nadir bir hediyeyi kaybettiğini düşünmek için ağır hale getiriyor.

Oh, Prens’in diğer müzisyenler için şarkıları da yazdığını biliyor muydunuz? Bu hikayeyi bu hikayeyi buldum, “Diğer sanatçılar için isabet edilen 15 büyük Prens şarkısı,” yuvarlanan taş gerçekten ilginç.

İşte güneş geliyor … ve Chanel Yaz 2016
Bugün, Chanel’in yaz 2016 koleksiyonuyla oynarken en sevdiğim Prens şarkılarımın ağır rotasyonuna sahip olmayı planlıyorum (bu resimlerde, bu arada) – Ahududu Bere, senin sevgilin olmak istiyorum, küçük kırmızı corvette olmak istiyorum. 4 u öl

En sevdiğin Prens şarkısı hangisi? Bence sadece birini seçmek imkansız.

REKLAMCILIK

Diğer, daha az hüzünlü haberlerde, bugün de Dünya Günü, çok mutlu dünya günü, arkadaşım. Connor ve ben geri dönüşümü alarak kutlayacağım.

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

Leave a Comment