Mac’ten yanı sıra Patrick Starrr: MAC yaz aylarında starrr, sıcak ve tozla birlikte ağır bir anlaşma

Karaoke zamanı!
“Summime Starrrrrrrr’um olmalısın !!!”

Bu kitin adına inandığınızda Madonna’nın şanslı yıldızını yüksek sesle söylememenizi denemeye çalışıyorum, çünkü Heck yapamayacağından eminim.

REKLAMCILIK

Mega-Griper ve Glamazon YouTuber Patrick Starrr, Mac, Summertime Starrr ile bir tane daha bir kollu ile geri döndü, hem de çok sıcak gölgeler ve pahalaşma ile ilgili.

Summertime koleksiyonu, bir göz dört, parlaklık ve bir bronzlaştırıcı içeren bir set içerir; Ayrı bir pırıltının yanı sıra, tozla aynı zamanda Mac web sitesinde bulundukları gibi.

NC42’de Renk Örnekleri
Summertime Starrr Set ile tam anlaşma (49.50 $)

Bana yaz aylarında bir göz farı dörtlüsü seviyorum! Gimme, Gimme! ? Tüm bu tantallaştırıcı, kızartma altınları ve şeftali … temelde, her türlü ve bronzlaşmış tüm tonları severim. Beklenmedik bir şekilde, Patrick’in yeni Quad, bir yaz aylarında bir koleksiyon için normalden daha sıcak bir tondur.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Çok eğlenceli!

Heck, kırmızı ile turuncu alt tonlar, neredeyse düşme. (Metropolitan çürümesi çıplak ısı düşünün.) Gözlerindeki tüm gözleri istiyorsan, dramayı tamamen getiriyor.

BAM BAM! Şu anda hayatım boyunca, gölgeler oldukça iyi karışıyor, yanı sıra gözlerimi bir iota (ne yazık ki, yeni Mac paletlerinden birkaçını kullandığımda bana olan bir şeydir) gözlerimi rahatsız etmiyorlar. Ayrıca, aşınma süresi çılgınca iyidir! Altında bir astarla 10 saat sağlamıyorum.

MAC Summertime Starrrr Set (49.50 $)
Ayarla aynı şekilde iki gnarly çıplak, opak lipglosses içerir – moda yumruk denilen soluk bir şeftali ve kremalı turta denilen nötr pembe. Kayıt için, onlar hiç değiller. Neredeyse parlak pigmentli sıvı rujları gibi, aynı zamanda aynı şekilde mega kalıcı bir güce sahipler ve bir şey yedikten sonra hala dudaklarımda hissedebiliyorum. * Smacks dudaklar *

Dumanlı gözlerle giymek için sabırsızlanıyorum!

Ve kitdeki son ürün, sıcak ve ağır bronzlaşma tozu, kitabımda A-OK’dir. ? Toz bitleri ince öğütülmüş, yanı sıra renk aşırı turuncu değildir. Her ikisinde de ışıltılı değil. Tamamen görevi tamamlar.

5 kalpten 4.

(Opalescent) sıcak ve ağır (opalescent) ağır ve ağır (34 $)

Sooo, teknik olarak, bu ışıltının altın tanının tozla anlaşma olması gerektiğine inanıyorum, böylece isterseniz her şeyi kullanabilirsin, ancak öncelikle bir vurgulayıcı olarak kullanılması gerektiğini varsayacağım. Bir etkileyici bir vurgulayıcı olmadan bir etkileyici rolü ne olurdu? Cevap: Korunmamış bir travesty.

Yüz tozu (opalescent) sıcak ve ağır, 34 $
Yaz Starrr
Beğendim … sadece hafif bir dokunuşla kullandığım sürece. Eğer üst silahtan maverick gibi sıcak gibi çalışırsam, Frost’un hepsi “Hey, ince çizgiler, ne bir şey alabilir miyim?”

Ve anladın, bu hayatla ilgili değilim.

REKLAMCILIK

5 kalpten 3.

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

Leave a Comment