Cazibe rutininin en çok zaman alıcı kısmı nedir?

Merhaba, orada!
Bir zamanlar, makyaj oldu! Ancak bugünlerde, saçlarım güzellik / alma rutinimde en önemli zamanını alır.

Sadece çok sayıda adımlar var. Bana fındık kullanıyor! En çok dahil edilen kısım, şimdiye kadar her gün çalıştığım için ıslahın yanı sıra çamaşır yapmanın yanı sıra, böylece saç derim de çok terli ve ihtiyaç duyduğum gibi çok terliyazlar. Ayrıca, bunun üzerine, oldukça zayıf mevsimsel alerjim var, bu yüzden dışarı çıktığımda, saçlarım polen, toz, kül bölgesel orman yangınlarından ya da başka bir alerjenler her türlü günde etrafta dolaşıyorsa. Kesinlikle yatmadan önce saçlarımı çamaşırlamalıyım; Aksi takdirde, işimde Hella alerjenleriyle samanı, sonuç olarak yastığımın yanı sıra yatakların yanı sıra bütün gece beni rahatsız ediyor.

REKLAMCILIK

Komik bir şey … Neredeyse temizliği harcadığım gibi saçlarımı şekillendirerek geçirmiyorum. Sadece büyük namlulu kıvrık ütüsü olan yarı terbiyeli bir saç modeli yapmak ya da düzensiz bir örgü veya topuz yapmak beni sadece beş dakika sürer. Aslında, saçlarımı 20’li yaşlarımdayken “dünyaya” gitmeye hazırlanmak için daha az zaman alır. onlarla savaşmak için (GO Şekil).

Rutinimin bir sonraki pek çok zaman alıcı kısmı cilt bakımıdır ve esasen tüm katmanların izini sürdürüyor, sonra kurumasını bekliyor. Erkek adam! Hiperpigmentasyona karşı büyük mücadeleyi yapmayı seçtiğim için, cilt bakım rutinimi yapmak için beni götürdüğü zaman, üssel olarak gelişti. Zihin, ben, yardım ediyor gibi göründüğü için bunu koruyorum …

Oh, günde birkaç kez güneş kremi koymanın yanı sıra, günde birkaç kez çok zaman alıyor.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Rutinimin en az pek çok zaman alıcı (en az?) Parçası, giydiğimde, çivilerimi nefes alarak uyuyarak herhangi bir gerçek makyaj türüdür.

Peki ya sen? Cazibe rutininin en çok zaman alıcı kısmı nedir?

REKLAMCILIK

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

P.S. Salı memnun!

Leave a Comment