Mutlu Noeller! ? ? ?

mutlu bir yeni yılın yanı sıra!
Mutlu Noeller, harika arkadaşım. Bunu her yıl devlete geçtiğimden bu yana zarar görmüş bir rekor gibi hissediyorum, ancak yine de yeterince belirttiğim gibi hissetmiyorum – Senin için teşekkürler. Sizin sayesinde teşekkür ederim, Size teşekkürler, burada olduğunuz için teşekkür ederim, benimle birlikte kız kardeşimin kız kardeşim olduğu için, hayatınızı benimle paylaşmak için. Tüm yükseklerin yanı sıra düşük. Sizlerimin derinliklerinden, parıltılarımın altından boyanmış parmaklarımın fikirlerimin yanı sıra varlığımın en derin kısmından teşekkür ederim.

Dünyanın, 2020’de (çok kaba!), Yanı sıra birçok harika anların yanı sıra öngörülmeyen nimetlerin yanı sıra bir yıldır (El Hub’u ile geçirilen tüm ek zamanlar gibi) bir yıldır. Connor), aynı şekilde … iyi … süper garip. De zor. Bir zamanlar, ömür boyu bir zamanlar, sonsuza dek değiştirdiğinizi zorlar. Keşfettiğimde olabileceğim iyimserlik, o kadar hızlı bir şekilde çekirdeğe sarsıldı ve bu yüzden birçok şekilde zorlandı.

REKLAMCILIK

Her nasılsa, yine de, hala umuduyla tutmaya başladım.

Bugün hissediyorum.

İşler sigorta edilemez hissettiğinde, o umut duygusuna bakıyorum. Bana hala ilerlemiş olduğumuzu ve yakında bu kadar iyi günler geleceğini hatırlatıyor. Umarım beni sorar, yanı sıra beni devam ettiriyor.

Bu Noel, çoğumuz için çok farklı olmuştur, ancak umarım bu son derece olağandışı sapın tadını çıkarmak için bir yöntemi keşfedersiniz. Senin gibi, çok şey var. Bana, hepsinin en büyük hediyesini sağladığınız için teşekkür ederim – zamanınızın hediyesi ile arkadaşlığınız.

REKLAMCILIK

Mutlu Noeller.

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

Leave a Comment