Hayallerinde, ışıltılı okyanusları görüyorum: Yeni Chanel Revelation Collection’dan parlak, ışıltılı glassimerler

, yanınıza yakın bir reveri, Chanel’in 29.50 Daydream Glossimer …
“Şüphe durumunda, chanel.”

Bu bir tişört üzerinde harika görünmüyor mu? Veya bir tampon etiketi? Ya da belki bir chanel bağımlısı güzellik fanatiğinin iç bileğine (elbette Sans Serif Yazı Tipi)?

REKLAMCILIK

Bu, arkadaşım, yeni makyaj Mantra’mım: “Şüphe durumunda, chanel.”

Bu haftanın başlarında bana meydana geldi – bir çeşit vahşet – bu iş öğle yemeğini giymek için yapmayı anlamaya çalıştığım gibi, geçen Salı günü şehre gittim.

Makyaj çekmecemden dolayı güdük ve rutting. Ne giymek istediğimi anlayamadım ve sonra Quad’i hatırladım ve ilkbaharın topluluğundan alle almayı ve yeni Chanel Revelation koleksiyonundan yeni glassimerlerden birini gördüm.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

“Şüphe durumunda, chanel.”

Oh bebeğim! Bahar koleksiyonunun parlakları ve bu tabu oje, hayaller için yemdir. Parlak, ışıltılı dudaklar ve zengin, yıldızlararası Indigo ipuçları, küçük yıldızlar gibi parlıyor.

Sezon için Coco’nun mürettebatı, glossimaters’ı makyaj setiniz için şartlar olarak konumlandırdı, pek çok farklı kıyafetle gidebilirler ve görünebilirler. Koleksiyon, 10 yeni ve yeniden terfi edilen parlaklık bir karışımını içerir, bazıları sırf, ince tarafta, sırf ve diğerleri gibi, diğerleri gibi.

Yeni Chanel Koleksiyonu Revelation Glossimers ($ 29.50) ve Tabu Oje (27 $)
Chanel Ocean Shimmer 171, Rose Sauvage 172 ve Daydream 174
Soldan: Ocean Shimmer 171, Gül Sauvage 172 ve Daydream 174
Chanel Ocean Pırıltılı Glossimer
Chanel Gül Sagaj Glossimer

Chanel Daydream Glossimer

Yüksek parlaklık tonlarından üçü – okyanus ışıltı, gül sagajı ve hayalleri – bu hafta dudaklarımda zaman geçiriyorlar ve çok parıltılar.

Fiyat: 29,50 $ Her biri
Kullanılabilirlik: Şimdi Chanel Sayaçlarında ve Chanel.com’da mevcuttur.
Makyaj ve Güzellik Blog Değerlendirmesi: A

REKLAMCILIK

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

P.S. G’morning! Klavyenin yanımda başka bir güneşli gün ne de cal. Bugünün birkaç ekstra yardımına ihtiyacım olan bu günlerden biri olacağını hissediyorum. Sanal bir Starbucks koşusu için mi?

Leave a Comment