Pembe göz farı makyaj eğitimi

pembe göz farı görünümünü sevmek!
Uzun zaman önce, Anna, Adia ve ben nasıl pembe göz farı rock yaptığımızı ve birçoğunuzun nasıl göründüğümü bilmek istediğinizi işbirliği yaptım! Ben de sevdim, bu yüzden hızlı bir öğretici yapacağımızı düşündüm. Aslında süper kolay.

Diğer gönderiyi gördüyseniz, çoğunlukla e.l.f allık paletini ışıkta kullandığımı bileceksiniz.

REKLAMCILIK

Hazır mısın? işte başlıyoruz!

Başlamak için, paletteki en hafif pembeyi karıştırın, kabarık bir karıştırma fırçası kullanarak kıvrımınızın içine ve biraz üzerinde.

E.l.f allık paletinde soldan sol gölge
Kırışıklıkta sol gölge
Daha sonra, bir kez daha iyi harmanlandıktan sonra, biraz daha yoğun olan bir harmanlama fırçası kullanarak, alt sol gölgeyi paletten kapağınızın her yerine yerleştirin ve kırışıklığa karıştırın.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

E.l.f paletinde sol alt gölge

Morphe 35o paletine taşınırken, kapağınızın dış yarısındaki kırmızımsı / bakır gölgesini kullanın ve dış V. Rengi biraz daha konsantre hale getirmek için gölgelendirici fırçamı bir ayar spreyi ile püskürtüm.

Renkli olduğunuzda, ilk kabarık harmanlama fırçanızı alın ve her şeyin birlikte harmanlandığından emin olun.

Morphe 35o Paleti’nden kırmızı / bakır gölge
Benden biraz daha iyi karıştırın!
Daha sonra, E.l.f paletinden ilk iki pembe gölgeyi alın ve bir kalem fırçası kullanarak, onları alt kirpik hattınızın altına karıştırın.

Şimdi istediğiniz her şeyi kullanarak iç köşeleri vurgulayın. Süper parlak bir parıltı vermek için Becca’nın şampanyasını oldukça ağır kullandım!

Not: Pink göz farı kullanırken, rengi gözlerinizin beyazlarından ayırmanız gerekir, bu yüzden geçmezsiniz gibi görünmüyorsunuz. Bunu yapmak için, su hattına kahverengi bir kalem astarı ve alt kirpik hattımda bol miktarda maskara koydum. Ayrıca, kalın, siyah kanatlı astar ekleyin!

REKLAMCILIK

Yaptığım gibi kirpik uzantısınız yoksa Maskara ve hatta Falsies bile ekleyin.

İşte buyur! Parlak, ama yine de oldukça giyilebilir, pembe bir göz farı görün!

Sadece meraklı, ama en sevdiğin duvar dışı göz farı rengi nedir? Bence benimki pembe olabilir!

Leave a Comment