Çok yüzlü kozmetik kazanmanın iki yolu sahte kirpiklerden daha iyi

kazanan: Giveaway şimdi kapalı ve kazananlar @ thatonegrl27 ve aelyn! Tebrikler, GALS! Girdiyseniz, ancak bu sefer kazanmadıysanız, denemeye devam edin ve Jet’den önce devam eden herhangi bir hediye girmek için buraya tıklayın.

Çok yüzlü kozmetiklerden yanlış kirpiklerden daha iyi kazanmanın iki yolu
Freakin ‘Zac Efron ve Genetiği Kutsanmış Kirpikler! Sadece ahlakın yaptığımızda katlantığı dramayla uğraşmak zorunda değil.

Bahse girerim asla iç köşelerinde sahte bir kirpik bandı ya da bir röportajın ortasında beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan bir kirpik şeridi (um, ölüme söyleyebilir misiniz?).

REKLAMCILIK

Yup, sahte kirpiklerin görünümünü sevdiğim kadar, bazen onları giymekle birlikte gelebilecek ekstra bagajla uğraşmak istemiyorum. Ve bu da yüzleştiğinde, yanlış kirpiklerden daha iyidir.

Kirpik görünümümü çarpıcı bir şekilde çarpan iki parçalı, çok katmanlı bir sistem. Naylon lifler, her kiremitin uzunluğunu germeye yardımcı olurken, kalınlaşma ve uzayan bir maskara her şeyi yerinde kilitler.

Hile başvuru sürecinde görünüyor. Bir katmanı yavaşça ve dikkatlice uyguluyorum, tamamen kurumasını bekleyin ve ardından bir sonraki katmanı uygulayın. Eğer hiç peşinde koşarsam, tüm sahte kirpik etkisi biraz pencereden uçar.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bu bir süreç, ancak Pat aşağı yönergahları takip ettiğimde, çok uzun süreyle ödüllendirildim, zac-y poo’nun kıskanacağı düşündüğüm kirpikleri kaldırdım.

WHOA gibi kirpikler!
Her giydiğimde, biri kaçınılmaz olarak yanlış taklit edip edemeyeceğimi soruyor ve ben söylerim! – Yanlış kirpiklerden daha iyi yüzdesiniz.

Dikkat et, zac!
Fringe’inizde yanlış kirpiklerden ne kadar daha iyi görmeyi merak ediyor musunuz? O zaman kesinlikle bugünün hediye almak istiyorsun.

İki şanslı bayan (veya gents) kazanacak:

REKLAMCILIK

Bir (1), yanlış kirpiklerden daha iyi karşılandı Naylon Lash Uzatma Sistemi 35 $ ‘a değer veriyor:

Bir 0.30 onsu aktive maskara baz ve üst kat

Bir 0.02 onsluk Flexistretch naylon kirpik lifleri

Girmenin iki yolu var ve ikisini de iki şansın kazanması için yapabilirsiniz. İlk olarak, bu yazının en altındaki bir yorum yaparak girerek girebilirsiniz, hiç bir şey hakkında bir yorum, Gibi, en son yanlış kirpik taktınız? Olmadan yaşayamayacağınız çok yüzlü bir ürün nedir? Kirpikleriniz hakkında gelişebileceğiniz bir şey nedir? Hiç renkli maskara giyiyor musun? – kaptın bu işi.

İkincisi, @karenmbb ve retweeting (RT) aşağıdaki mesajı takip ederek girebilirsiniz:

@KarenMBB ve RT’yi çok yüzlü kozmetiklere göre, sahte kirpiklerden daha iyi takip edin!

Girilecek son tarih 27 Mart 2012 tarihlerinde 11:59 P.M. (PASİFİK ZAMAN DİLİMİ).

Katılımcılar, kazanmak için geçerli bir e-posta adresi ve / veya Twitter hesabı kullanarak girmelidir.

Kişi başına en fazla iki (2) giriş – bu yazının altındaki yorumlar içinde ve twitter üzerinden ikinci bir giriş bana @karenmbb.

Yarışma, uluslararası bireylere ve ABD’de yerel yasalarına göre çoğunluk yaşına ulaşmış olan bireylere açıktır (bu istisnalarla ABD’de ABD’de 18: Alabama ve Nebraska, 19; Mississippi, 21).

Sekmeler ve I (“T-Money ve K-Dawg” olarak adlandırılan HeretOfore, bu blog yazının altındaki yorumlarda veya Twitter’da @karenmbb’ye adreslendiği adreslerde kalan bir (1) kazanan seçecektir.

Kazanan, son tarihin 48 saat içinde burada ilan edilecektir.

Kanunla yasaklanan boşluk.

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

Kazanan: Giveaway şimdi kapalı ve kazananlar @ thatonegrl27 ve aelyn! Tebrikler, GALS! Girdiyseniz, ancak bu sefer kazanmadıysanız, denemeye devam edin ve Jet’den önce devam eden herhangi bir hediye girmek için buraya tıklayın.

Leave a Comment