Hello Kitty ve Merhaba Bahar: Opi Bahar Koleksiyonu Tarafından Hello Kitty

Opi Hello Kitty Bahar 2016 Koleksiyonu
Doğru, herkes, baharın zamanı geldi … Çiviler! Yürüyen Ölülerin, lol özellikle korkunç bir sezonunda yakalayarak bunu polar terliklerime yazıyorum. Birkaç mevsim için şovu görmezden gelmeyi başardım, ama iç fangirlim iyi bir sıkıntı seviyor. Benim iç fangirl de OPI tarafından bu süper sevimli koleksiyondan memnun. OPI Bahar 2016 Nail Lacquer (10 $) tarafından yeni Hello Kitty, flip-flop’ta geri dönmeye hazır olanlar için 12 inanılmaz parlak ve eklektik renklere sahiptir.

(L-r) kalpten konuşulan, kitty beyazım, ikiz mimmy, pembe, süper sevimli, Daniel için yıldızlı gözlü
Koleksiyondan 5 gölgem var ve her zamanki OPI tarzında, tüm renkler, belki sarı olanı hariç, inanılmaz derecede opak ve pürüzsüz. kalpten konuşulan ve pembe, özellikle de süper sevimli, özellikle de, “1 kat harikalar” dediklerim ve uygulamak için bir rüya.

REKLAMCILIK

Twin Mimmy, sarı krem ​​gölgesinde, ama dürüst olmak gerekirse, asla yıldız sarı rastlamadım ve 3 kattan sonra iş yapacak.

Son, ama en azından, şaşırtıcı derecede karmaşık pırıltılar. Groovy Austin Powers’ı kitty beyazından hissediyorum – süper ince buzlu gümüş ışıltı. Bu gölge benim için bir sürpriz oldu!

Daniel için yıldızlı gözlü – Böyle inanılmaz bir isim BTW – inanılmaz bir çok boyutlu sıcak pembe parıltıdır. Çok ışıltılı ve çok kawaii … “popüler bir olacağını düşünüyorum.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Baharın Tırnak Örnekleri 2016 Opi Hello Kitty Tırnak Koleksiyonu

Şişe paketleme detayı

Şişe kapakları üzerindeki beyaz baskılı film, onları bir koleksiyon olarak ayırt eden tek tasarım öğesidir. Neredeyse sadece ambalaj olduğunu düşünerek birini yırttım! Eklenen “OOMPH” takdir ediyorum ama plastik film hakkında çok delirmiyorum.

(L-r) kalpten konuşulan, kitty beyazım, ikiz mimmy, pembe, süper sevimli, Daniel için yıldızlı gözlü

REKLAMCILIK

Opi Bahar koleksiyonu ile sınırlı sayıda Hello Kitty, Ulta ve Sally Beauty Supply (şişeler, her biri 10 $).

Sıradaki görüşürüz,

Anna!

Leave a Comment