Makyaj koleksiyoncusu musunuz?

Kiko gossamer duygu kremalı ruj 130 siyah olarak aldım, çünkü koleksiyonumda siyah bir ruj istiyorum.
Geçen gün, Marcella benimle ve MBB çetesinin geri kalanında, bir gökkuşağı vurgulayacağı bir BuzzFeed makalesi, hiç giyeceğimizi soruyor.

Geleneksel tek renkli vurgulayıcıları bile kullanmadığım için, muhtemelen giymeyeceğimi söyledim, ama sahip olmak şaşırtıcı bir şey olurdu.

REKLAMCILIK

Hangi beni düşünüyor …

Makyaj koleksiyoner miyim?

İyi, belli bir ölçüde tartışmasızım.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Demek istediğim, bir ürün elde edecek ve tavada kabartılmış tasarımı korumak için asla kullanmayan bir toplayıcı değilim. Bana göre makyaj dokunacak, test edecek ve oynayacak bir şeydir. Bu yüzden, eğer gerçekten o gökkuşağı fosforlu kalemleri alsam, bir şekilde en az birkaç kez kullanırdım.

Ama kesinlikle bir koleksiyoncuyum, bazen (ahem … çoğu zaman) makyaj ürünlerini satın alıyorum çünkü koleksiyonumda olmak istiyorum. Bu onları kullanmayacağım anlamına gelmez. Sadece onlara ihtiyacım olmadığı anlamına geliyor.

Bu noktada büyük bir teğetten gidebilirdim ve makyaj söz konusu olduğunda hiçbir şeyin gerçekten gerekli olmadığını söyleyebilirim. Yani, makyaj gibi değil, temel insan hayatta kalma ihtiyaçlarından biri değil mi? Fakat makyajla ilgili bir şeye ihtiyacım olduğunu söylediğimde, gerçekte ne demek istediğimi, rimel veya temel gibi bir ürünü bitirmem ve değiştirmesi gerekiyor.

Evet, bir ihtiyaç olarak sınıflandırdığım şey bu.

Öyleyse, daha önce söylediklerime geri döndüğümde, genellikle yeni makyaj ürünlerini satın alıyorum, sanırım beni bir koleksiyoncu yapar.

REKLAMCILIK

Vakfı, Maskara, Kapatıcı ve Vurgulayıcı Stash’ımı çok düzenli tutarken oldukça iyiyim, ancak kesinlikle diğer tüm ürün kategorilerinde ihtiyacım olandan daha fazlası var, rujlar en çok satın alınan öğelerimdir.

Aslında bu ürünlerden herhangi birine ihtiyacım yoktu, ama onları aldım çünkü ambalajı sevdim ya da koleksiyonumun belirli bir gölgem yoktu ya da belirli bir markadan en az bir şey olmasını istediğim için
Lütfen, Rambly postasını affedin, ancak gerçek dünyadaki bu tür şeyleri hakkında sohbet etmek için birçok şansım yok. Demek istediğim, bazen ortağıma (aka Bay Page) makyajlarım hakkında söylerim, ancak monologuma 10 saniye, hiçbir şeye bakmaya başladı ve açıkça başının içindeki bir zil çalan maymunu hayal edebiliyorum. Homer Simpson.

Öyleyse lütfen benimle ayı ve söyle bana … bir makyaj koleksiyoncusu musunuz? Yoksa sadece ihtiyacınız olan şeyleri satın alıyor musunuz? ve en çok satın alınan ürününüz nedir?

Leave a Comment