Sabah makyajınızı sadece beş ürüne (fırçaların yanı sıra, ona rağmen, fırçaların yanı sıra), ne olurdu?

sadece beş?!
Bununla birlikte, buna cevap vermek için basit bir endişe olacağına inanıyordum, ancak nitty-gritty detaylarına ve ne olduğunu gördüm! Demek istediğim, cidden, tam olarak nasıl bronzlaştırmazsam?

Hayır. YOK YOK.

REKLAMCILIK

Ancak, bazı zalimce galaktik kaderle, sabah makyajımı yapmak için beşten fazla ürün kullanamadık mı varsayımım … İşte seçtiğim şey.

1. Kapatıcı

Obd. Bu korkunç karanlık daireleri gizlemek için.

2. Koyu kahverengi bir toz göz farı

Kaşlarımı doldurmak için kullanabileceğim ve aynı zamanda bir tutamdaki bir göz kalemi olarak kullanabilecek olan Mac Brun gibi bir şey – bu acımasız durum böyle bir tutam.

3. Maskara

Kirpiklerimi kalınlaştırmak ve çok uyanık bir görünümden daha fazla üretmeme yardımcı olmak için. Tek bir ceket bile gözlerim için büyük bir fark yaratıyor.

4. ruj

İdeal olarak, kremsi bir şey, dudaklarımın, dudak astarını önleyebilmemesini sağlamak için çok fazla nem, çıplak bir nemlendirin.

5. Allık

Mac Cantaloupe gibi bir mat mercan pembe pudra allık alırdım, çünkü anladığınız olsa bile biraz parıltılı utanırım … gözeneklerimin büyüklüğünü arttırma eğilimindedirler.

Mat allıklar bunu bu kadar yapmaz.

Bu sabah böyle bir acımasız, zalim bir endişeyi sorduğum için beni affet. Ancak, sabah makyajınızı sadece beş ürüne (fırçaların yanı sıra öne çıkmadığı gibi) yatırmanız gerekiyorsa, ne olurdular?

REKLAMCILIK

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

P.S.

Leave a Comment