Chapstick Toplam Hidrasyon, çok daha fantastik #sponsor

çok sayısız dudak seven seçeneği hedeflemek için yavaş yolculuklar yapar.
Bu yazı Chapstick® Toplam Hidrasyon tarafından desteklenmektedir ve zamanım ve çabalarım için ürün örnekleri ve tazminat aldım. Bu yazı sponsor olmasına rağmen, tüm görüşler her zaman benim. #Chapstick #sponsored

Kız, her iki saniyede bir hedefe gittiğimi biliyorsun. Evimden yaklaşık iki dakika var.

Aslında, yürüme mesafesinde, şimdi düşünüyorum …

REKLAMCILIK

Aman Tanrım! Bir şey için hedeflemek için toynaklamak zorunda kalsaydım, tamamen oraya gidebilirdim (zihin havası).

Her neyse, oradayım diğer günlerde oradayım. Bilirsiniz, iyi fiyatlar, ideal miktarlar (bir seferde 400 rulo tuvalet kağıdına ihtiyacım yok) ve bu kapılardan yürürümğimde hayatın tüm gereksinimlerini temel olarak bulabilirim.

Başka bir gün, hedefe başka bir gezi! Bu chapstick toplam hidrasyon nem + rose taçında dudaklarımda, bu arada
Hayatımın öyküsü: Bir şey için mağazaya giriyorum – bir çanta çantası, Connor Claire, Connor Claire için yeni bir kıyafet, fıstık ezmesi, kahve ya da kendimi için bir cazibe ürünleri için yeni bir kıyafet – ama asla üzülmedim. Bir bardak fıstık dondurma veya birkaç chapstick tüpü de arabama girer.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Hey … olur.

Gül Petal’da Courstick Toplam Hidrasyon Nem + Renk Tonu
FYI, farkında değilseniz, hedef Chapstick’in valhalla gibidir. Favorilerim de dahil olmak üzere güneşin altında pratikte her türlü Chapstick’i, bir renk ipucu olan en yeni chapstick ürünleri olan toplam hidrasyon nem + Tunt Chapstick Shades.

Nem + renk tonları biraz renk eklerken nemlendirir, ki bu, biliyorsunuz … Temelde hayatla uğraşabileceğim gibi hissetmeme yardımcı olur. ÇOK KOMİK!

Bir kızın seçimi var
Bu kadar iyi bilinen bir bilimsel gerçek (gerçekten değil) bu yumuşak, renkli dudaklar her şeyi daha iyi hale getirir. Yapışkan olmayan chapstick nem + tonu ürünlerini bir ayna olmadan uygulayabilirim, bu, onları gün boyunca onları çok dikkatli olmam gerektiğine kadar pigmentli olan diğer renklendirilmiş lippilerden çok daha fazla kullanma olasılığını daha çok daha fazla kullanabilirim.

Chapstick nem + mercan allık içinde tonu: benim fave
Aynalardan bahsettiğimde, gece hiit sınıfıma gittiğimde, mercan allıkını dudaklarımda patlatmayı seviyorum, çünkü o korkunç spor ayakkabı aydınlatmasıyla bu korkunç spor salonu aynalarında kendime bakmayı daha basit hale getiriyor …

Yemin ederim, perili eğlenceli ev aynaları.

En sevdiğim egzersiz tankımdaki spor salonuna, su şişemle ve chapstase nem + mercan allıkındaki tonu … Ama önce bir selfie!
Yoksa marketin etrafında dolaşırken ya da hedef koridorların (Obaralar) dolaşırken küçük bir gül yaprağı koyacağım, çünkü biraz renkle biraz daha iyi hissediyorum. Yorgun Anne Karen gibi daha az hissediyorum ve Perky Sassy Karen gibi daha çok.

Ya da bazen, sadece ön bahçedeki bebekle takıldığımda ve bir “merhaba!” Resim Anneme ya da El Hub’a, Merlot’a koyacağım, tıklayın ve gönder.

Merlot’ta Workstick Nem + Tonu Giyen
Nem + renk tonlarını severim, ama renkli olmayan chapstick toplam hidrasyon çeşitleri için kızdırdım.

Evet, Casa de Mbb’deki Chapstick Sitch, El Kremi Durumu gibi adam gibi! Hepsinde evin üzerinde var. Chapstick Toplam Hidrasyon Vanilyalı Krem, Yatmadan Önce Uyguladığım, Komutumda ve Chapstick Toplam Hidrasyon Bal Çiçeği Masamda, bu yüzden yazarken gün boyunca onun için ulaşabilirim.

Çünkü esnek dudaklar yazmayı kolaylaştırır …
Benim banyomda, chapstick toplam hidrasyon koşullandırma dudak fırçaladım ve diş macununa yakın bir su yatıştırıcı vanilya tüpü (çünkü sabahları dişlerimi fırçaladıktan sonra küçük bir dudak fırçası hareketi yapmayı seviyorum).

Sabah rutin: diş fırçası, pul dökülme, dudaklar, chapstick ekleyin
Benim arabamda, capstick toplam hidrasyon soğutma nane tutuyorum (bu arada, bir hedef özeldir), çünkü El Hub ve ben bir yere gittiğimde, onu koymak ve ona bir öpücük vermeyi seviyorum. Bu şekilde dudaklarının bile onu bilmeden nemlendiriliyor (evet, sadece fısıldadım çünkü bu bir ev sırrı, shh …).

Bir dahaki sefere sağlık ve çekicilik koridorlarını hedefte dolaşırken, chapstick koleksiyonunu gözetlemek için duraklatın. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda muhteşem nemlendirici ürün var.

REKLAMCILIK

Daha fazla bilgi için Chapstick.com adresini ziyaret edin. Ardından Facebook ve Instagram’da Chapstick®’i takip ettiğinizden emin olun.

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Leave a Comment