Fırsatınız dışındaki yerlere ne sıklıkta makyaj giyiyorsunuz (kollarınızın, bacaklar veya vücudunuzun diğer kısımları)?

Bana sakıncası yok.
Son hafta sonu sahilde, tüm bu insanları mayoların yanı sıra cildi göstermenin yanı sıra, yüzünüz dışındaki yerlerde makyaj kullanmayı düşünerek beni gördüm.

Ünlülerin kollarına, bacaklarına, boyunlarında, sırtındaki makyajların yanı sıra, kırmızı halı etkinlikleri için de ayaklarını, bacaklarına, boyunlarını, sırtlarının yanı sıra makyajını taklit ederim, ancak bize tam olarak ne sıklıkla basitçe mortali vücut makyajı giyer?

REKLAMCILIK

Bacaklarınızda veya uzuvlarınızda plaja veya havuza vakıf taktınız mı? Yoksa, iş için bir dövmeyi kapsam için her gün vücut makyajı giyiyor musunuz?

Daha tipik olup olmadığını anlamayı merak ediyorum, o zaman olduğuna inanıyorum, çünkü vücut makyajı benim için sıradışı bir şey olduğundan. Halloween için sadece ya da iki kez, birkaç yıl önce bu fotoğrafta olmanın ne zaman ya da iki kez kullandım. Sonbahar bir ahşap peri olarak giyinmiştim, bu yüzden kollarımda, boynumda bir krem ​​bronzlaştırırdım, boynumun yanı sıra, ormandaki kir etrafında dolaşıyormuş gibi görünmesini sağladım.

Başarılı mıydı? Dunno. En kirli olabilirdim, lol! Yine de denemek için eğlenceliydi.

Bazen, MBB için resim çekiyorsam, omuz dışı bir üstü kullanıyorum ya da saçlarım kalkerse, boynumda ve / veya bronzlaşımın yanı sıra kulaklarımın yanı sıra Dışarıda bile dışarı çıksa bile, cildimde kameraya tutarlı görünüyor, ancak biliyor musun … Salı günü sadece chillin olsaydım onunla uğraşacağım bir şey değil.

REKLAMCILIK

Vücut makyajını ne sıklıkta giyersiniz?

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

Leave a Comment