Laura Mercier Yarı saydam Gevşek Ayar Tozu Yeni Saydam Orta Derin

Yeni Laura Merciği Yarı Saydam Gevşek Ayar Tozu Orta Derin (38 $)
Ben KindAsorta (ama gerçekten) Zaten yazın sonuna kadar ilerlemenin yanı sıra, Laura Mercier yarı saydam gevşek ayar tozunu yarı saydam orta derinlikte (38 $) kullanıyor, o zamandan beri tam kahverengi kadın bayanımızı bulacağım. , ayrıca bu muhteşem anlaşmayı tozla giyebileceğim.

Laura’nın uzun vadeli çizgisine yeni bir ek, kült geleneksel yarı saydam gevşek ayar tozunun daha derin bir versiyonudur.

REKLAMCILIK

Bu muhteşem matchifering tozunun ipeksi, kadifemsi yüzeyi çığlık atmıyor, “Hey, dünya, makyaj kullanıyorum! ona bak!!!”

Bunun için de hindi.

Orta derinde Laura Mercier yarı saydam ayar tozu örneği
En son makyaj makyajı görünmesi için

Chanel’in tozuna benzer (gevşek tozu kutsal kaskım) – aynı şekilde aynı zamanda cilde nasıl dikkatlice oturduğu gibi. Her ikisi de makyaj makyajı bir şeye giriyorsanız her ikisi de güzel tozlardır.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Brown bir kızım olduğumdan beri, hepsi bir kahverengi kız olduğumdan beri, hepsi bir kahverengi kız olduğumdan beri gerçekten çok merak ediyordum. ay boyama. NW / NC 50’li yılların yanı sıra en iyi şekilde çevresinde ideal olduğuna inanıyorum.

Oh, hem de FYI, bu tozun biraz sıcak olacağını anlamıyorum. Giydiğimde, cildimin bir miktar güneş ışığında banyo yaptığı gibi, cildimin terkiğini göründüğünü hissediyorum.

Karar

Tozlu bu şaşırtıcı anlaşma efsanevi bir günlük işçi olacak ve muhteşem hissettiriyor. Asla ağır hissetmiyor ya da yüzüme pasta hamuru kullanıyorum. Pek çok kullanmanıza gerek yok, hem de ince çizgilerime geçmiyor. Daha derin cilt tonları için kesinlikle önerildi.

Laura Mercier Yarı Saydam Ayar Tozu Orta Derin Üzerinde Kum Saati Kum Saati Giyinme
Tousy bronzluğumda olduğumda giymeyi bekleyemem. Ağustos ayında görüşürüz bebeğim!

Mary Jane olmak

REKLAMCILIK

Mary Jane’in yeni sezonunun tadını çıkaran bir kişi var mı? Sadece ben mi yoksa, yönetmenlik ya da stil değişti gibi görünmüyor mu? Daha önce olduğu kadar görsel olarak büyüleyici görünmüyor.

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Comment