Charm Vol. 22: Mac Bangin ‘Fantastik Göz Farı ve Bebek Adımları

Mac Bangin’ Şafakta Muhteşem Göz Dolarları, Şüphesiz Tatlı, Moda Tarla Günü, IT, Oh MOCHA! ve Ruddy
Geçen gün bu yazı için yorumlarda müthiş rehberliğiniz için çılgın kedi bayan kahve fincanımı size artırabilir miyim? teşekkür ederim!

Her bir yorumu okudum ve sadece onları düşünüyordum ve kalbe söylediğin her şeyi alıyorum.

REKLAMCILIK

Dürüst olmak gerekirse, tatlılar, sensiz ne yaparım? Bunca yıllar için … Bilmiyorum bile. Makyaj rehberliğinden, kafamı suyun üstünde tutmak için bebek rehberliğine. teşekkür ederim! Sen Harikasın.

Mac Bangin ‘Şok faktörü, yeni mahsul, tıpkı temyizde, gölgelerde, çinko mavisi ve nasıl kraliyet
Öyleyse söylediğim gibi, kalbe söylediğiniz her şeyi alıyorum ve geçen hafta sonu, hangi tarafsız olmayan gölgeler kullanılarak 20 dakika olan idare edebileceğim şeyi yaptım.

Yeni Mac Bangin ‘fantastik koleksiyonundan iki tane kullandım – hangi, o parlak deniz mavisi ve o neon sarı, orada odanın karşısındaki odadan sallayarak, lol! – ve kendimi 20 dakika verdi.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Kendimi söyledim, “Ne biliyorsun? Eğer özensiz olursa, iyi. Bir süredir hiç süslü bir karışım yapmadım, bu yüzden ne olursa olsun olur. Baskı yok.”

Ve bu olan şey! Hafifçe dumanlı, bir morumsu, mercanlıklı bir bakışla sona erdi. Ve daha iyi yapabilseydim, ve içimdeki mükemmeliyetçi, beni kaburgalarda alay ediyorlar, en azından yaptım, biliyor musun? En azından bu sefer biraz iddialı bir şey denedim ve bundan memnunum.

Mac Fashion’un Alan Günü Göz Farı’nu iç kapağımda ve Oh MOCHA’mdaydı! Dış kapağımda göz farı; Dudaklarımda Nars Lodhi giyiyorum
Öyleyse, buradaki gölgeler – Mac Bangin ‘fantastic bir kısmı – Geçen ayın seçtiği Mac konumlarında ve çevrimiçi olarak başlattılar. Serbest bırakma, “koleksiyon” (AirQotes) olarak adlandırıldı, ancak gerçekten, çoğunlukla sadece bazı parlak yeni göz farı, Dazzleshadows, Toz allıklarına ve Mac Kalıcı hattına eklenen rujlara bir giriş oldu.

Her biri 16 $ olan 14 göz farı 12’nin resimleri.

Temel (yüzünüze de olsa) Buradaki tema parıldıyor ve bu günlerden biri, umarım yakında, bu pırıltılı teal gölge, teal temyiz, kapaklarımda alacağım.

Mac Bangin ‘fantastik göz farı soldan şafakta, şüpheli tatlı, moda, moda olan gündüz, ben buna, ah mocha! ve Ruddy

Bangin’in fantastik tonlarından ikisini, pembemsi bir mercan gibi olan Moda’nın tarla günü için kullandım; Ve Ah mocha!, hangisi morumsu kahverengidir – ve onlarla gerçekten falaf veya harmanlama ya da böyle bir şey ile sorun yaşamadım.

Bu gölgeleri ne kadar hızlı çırptığımı söylemeye bile başlayamıyorum, çünkü herhangi bir temizlik yapmanıza gerek yoktu. Sonra tekrar, bunlar tipik olarak (her zaman) matlardan daha basit olan parıldayanlardır. Onlar sadece.

Mac Bangin ‘Fantastik Göz Farı, Soldan Soldan Soldan Renk Örnekleri, Gölgelerde, Çinko Mavi ve Nasıl Kraliyet
Yani bu sadece tavsiye için teşekkür ederim demek! Kendimi kolay alıyorum, biliyorum, kendimi çok zor itmemeye çalışıyorum, ama kesinlikle aynı eski kanatlı astar, nötr kapaklar ve çıplak dudaktan başka bir şey yapmak iyi oldu çünkü çok fazla Claire doğdu.

Teşekkürler teşekkürler teşekkürler! Yeterince söyleyemem.

Radyo bul!

Ey! Neredeyse söylemeyi unuttuğum başka bir şey. Geçen hafta sonu yeni favori radyo istasyonumu dinlemek için çok zaman harcadım (102.1 “gerileme istasyonu,” lol!).

Cidden, o kadar takıntılı. Temel olarak, eski okul hip-hop oynuyorlar.

Verilen, oynadıkları şarkıların tamamı değil, geri dönün, bir kısmı sadece iki ya da üç yaşında, ama bu tamam! Bunun için iyiyim.

Geçen gün, SWV oynadıklarını duydum, sonra FUGEES, OMG! Çok mutlu olmuştum. Öyleyse evet, o eski okul hip-hopp isterseniz, kontrol edin. Online olarak oynayabilirim, bu konuda sıkabilirsiniz.

REKLAMCILIK

Bu notta, bu şarkı, günlerce kafamda sıkışmış eski okul gerilemesi ile bırakıyorum ve şimdi seninkine sıkışıp, mwhahaha!

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Leave a Comment