Clarins Güz 2016 4 Renkli Göz Farı Paletleri Kahverengi Gözler, Yeşil Gözler Ve Mavi Gözler

Clarins 4 Renkli Göz Farı Paletleri Kahverengi Gözler, Yeşil Gözler ve Mavi Gözler
Birisi kız kardeşleri ya da teyzeleri ya da kuzenlerine benzeyeceğimi söylerken beni şaşırtıyordu … sanırım bir doppelganger ya da birkaç doppelgangörüm var, dünyayı dolaşıp kahverengi göz farı beğenip sevmediklerini, kimin kadar Bilir?

Yine de değillerse, bir gün blogda görünürsün, ve ben gibiyim “Bluh! Kahverengi göz farıdan nefret ediyorum! ” O zaman bu Doppelgangers’dan birinin nefret planını yaptığını bileceksiniz ve bir dolabın bir yere bağlıyım.

REKLAMCILIK

Ayrıca nasıl yapılır kartlarla gelirler.
Kahverengi gözler için 03 kahverengi paleti
Bu yeni Clarins 4 renkli göz farı paletlerinin her biri (her biri 43 $), sonbahar / kış 2016 için yeni olan ve şimdi mevcut olan farklı bir göz rengini tamamlamak için yapılmıştır. Kahverengi gözler için biri, biri yeşil gözler ve biri mavi gözler için bir tane var.

Yeşil Gözler İçin 02 Gülağacı Paleti

Mavi gözler için 01 çıplak palet
Belirli bir göz rengi için tasarlanmış olan bu göz farı paletleri genellikle renk teorisine göre köklüdür, böyle, bu renklerin mavi gözlerin daha mavi görünmesi gerekiyorsa veya yeşil gözler daha yeşil görünüyor veya kahverengi gözler daha kahverengi görünüyor, ama ben don Henüz biliyorum. Onları sadece kolumda renklendirdim, ama söyleyebileceğim kadarıyla, daha önce kullandığım Clarins Eyeşadorlarıyla tutarlı görünüyorlar.

Sırf tarafındalar ve pırıltılı çok kanallı esque Bobbi Brown ile buluşuyor. Hiçbir şey de flaş ya da yüzünüzde, ama bence sevdiğim Clarins tarzı. Gölgelerin saf, karışması kolay ve süper yoğun olmadıklarını sevdim.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Nasıl gittiğini göreceğiz. Önümüzdeki birkaç gün içinde onlarla bir şeyler yapacağım.

REKLAMCILIK

Clarins sever misiniz? Hatta, özellikle sevdiğin şeyler var mı?

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

Leave a Comment