Peluş bir surat için, 1-800-Nars kadife dudak astarı

, Nihiwatu’da yeni Nars kadife dudak astarı giyiyor (24 $)
OOH! parlak…

Ama Ryan Gosling’in gülümsemesinin köpüklü mega pırıltı gibi parlak değil. Klasik bir Chanel flap çantasının parlak bitişi gibi çok daha çok – altın donanımlı siyah deride ideal bir şekilde (bu bir ipucu, El Hub’u, bu hafta 160 milyon dolarlık mega Milyon dolarlık jackpot kazanmamız durumunda).

REKLAMCILIK

Um … Lütfen çılgın saçlarımı ve bugün makyaj eksikliğini, lol! Kelimenin tam anlamıyla bu fotoğrafları bu fotoğrafları yapmadan önce beş dakika içinde koyarım (uzun bir hikaye, ancak yarın ve belirli bir uzun vadeli Amerikan karikatüriyle yapmak zorunda kaldı).

Soldaki Nars Kadife Dudak Gömlekleri: Lanikai, Belle Mare, El Agua, Kosta Smeralda, Nihiwatu, Playa Dorado, Anse Soleil, Waimea, Patong Beach, Medano Beach, Mirihi Adası Plajı ve Karekare
Küçük bir parlaklık sayesinde, bu yeni 24 nars kadife dudak gömlekleri (bu da plajlardan sonra adlandırılmıştır!) Mat dudak gömleklerinin yapmadığı bir şekilde pop. Kadifemsi kaplama, göz alıcı olmak için yeterli ışığı yansıtır. Bundan dolayı, muhtemelen onları yalnız giyebilir ve gün boyunca dokunmak zorunda kalmamanız gerekmediği uzun zamandır giyen bir dudak rengi istiyorsanız, rujı tamamen atlayabilirsiniz.

Soldaki Renk Örnekleri: Lanikai, Belle Mare, El Agua, Kosta Smeralda, Nihiwatu ve Playa Dorado
Anse Soleil, Waimea, Patong Beach, Medano Beach, Mirihi Adası Plajı ve Karekare

Ve pürüzsüz, hafif formül sayesinde, iki hafta önce bu frickin kayık yolculuğundan hala iyileşen sorunlu dudaklarımdaki pulları tekmelemiyorlar. En sevdiğim artı boyutlu tekirden bir burun musluğundan daha yumuşak hissediyorlar.

Bazı dudak astarlarıyla, bir haftalık bir haftalık pasta kabuğu kalın bir kuru tabaka ile yaptığınız gibi hissettiğinizi biliyor musunuz?

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Evet … Bunlar böyle bir şekilde hissetmiyorlar.

12 gölgede, şeftali pembe çıplak waimea, sıcak pembe Costa Smeralda ve Red Nihiwatu (üstte orada) en çok seviyorum. Onlar burada giydiğim olanlar.

Waimea (tesadüfen, bu kaya atladım)
Costa Smeralda

REKLAMCILIK

12 yeni Nars kadife dudak gömleklerinin tümü çevrimiçi olarak ve Nars Butik’teki mevcuttur. Ayrıca Sephora ve diğer bölümlerle ve 1 Eylül’de uzmanlık mağazaları ile ilgilidirler.

Fiyat: her biri 24 $
Kullanılabilirlik: Kalıcı; Şimdi çevrimiçi ve Nars Butik’teki mevcuttur. Ayrıca Sephora ve diğer Bölüm ve Özel Mağazalar ile ilgilidir 1 Eylül
Makyaj ve Temyiz Blog Değerlendirmesi: A

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Comment