Salon Maceraları! Smocks, Garret Markenson Reverie ve Oribe Airbrush Root Touch-Up Sprey

Tamam, yani … Saçlarını bir salonda kesmeden önce oturduğun önlükleri tanıyor musun? Peki, saçımı yaptığım yerde (Corte Madera, California’da Fox + Stone), onları küçük bir özel değişen odada asıyorlar, böylece içeri girdiğinizde ceketinizi (veya gömleğinizi, Kendini çok eğimli hissediyorsun) ve sandalyeye oturmadan önce önbelleğini koy.

Onlar sadece normal ol ‘, temel önlükler. Bir ceket gibi onlara girip önü bağlarsın.

REKLAMCILIK

Her neyse, günümüzde güzellik salonuna girdiğimde, patlamalarımı düzelttikten sonra, küçük odaya girdim, smock’uma koydum ve sonra oturma alanına girdi ve oturduk.

Bu dikenli hissettiğimde telefonumla oynuyordum … birini biliyorsun, birinin sana yoğun bir şekilde baktıklarını hissettiğin zaman?

Baktım ve köşesinde oturan bu adam beni kontrol etti, ama o değil, beni kontrol etmiyordu. Sadece bakıyordu ve gerçekten kafam karıştı.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bu yüzden, tabii ki ona karşı geri döndüğümde ona bakmam gerekiyordu “Neler bakıyorsun, homie?!” gözler. Sonra dedi ki, oldukça yüksek sesle “Ohhhhh!” ve aniden ayağa kalktı.

Bir Sağlık Tesisi Kıyafeti gibi, Smock’u geriye doğru koydu! Benimkini gördüğünde fark etti.

İkimiz de gülüyoruz. “Ah, kötü hissetme,” dedim. “Her gün yeni bir şey öğreniyorsun.”

Öte yandan … Garret Markenson Reverie tarafından bu saç serumu ve terkedilmiş tedavisi gibi, bugün güzellik salonunda oradayken bazı ilginç ürünlere koştum.

Bu çizgiyi duydun mu?

Onlar cali dışına dayanan bir niş lüks haircare markasıdır. Kek (72 $, OMG) yaşlanma karşıtı büyüme serumu ve süt (42 $) nemlendirici, frizz karşıtı bir tedavidir. Eğer bölgede hiç buradaysanız, Fox + Stone’daki çizgiyi satarlar (BeautyHabit.com’dan da temin edilebilir).

Köklerim küçük bir dans yaptılar (bir nedenden ötürü robocop yapıyor, bana nedenini sorma!) Oribe’nin yeni Airbrush kök dokunma spreyi gördüğümde.

Ailemdeki herkesin gri gri gittiğinden bahsettim mi?

Evet, tüm gümüş boyalı saç trendi ile düşmediğim nedenlerden biri. Ben gibiyim, “Neden bir önümüzdeki 10 saniye içinde doğal olarak yapacaksa, saçımı gümüşü açmak için $$$$ ödeyeceğim?”

REKLAMCILIK

Bu spreyler geçici olarak gri bir şekilde kaplar ve köklerde yağ ve kiri emer, bir kombinasyon saçı kapatıcı / kuru şampuan gibi.

Şişelerden bahsetmiş, bunlar küçüktür – 29 doların sadece 0,7 ons.

Evet … ah. Yine de hala meraklıyım. Oribe normalde fiyat değerinde. Onlardan denedim her şey gerçekten iyi çalışıyor. Şimdi Fox + Stone’da mevcuttur (oradayken, benim için Alis’e merhaba deyin ve ona “Wassup?” Dedim ve ona “Wassup?” Dedim) ve Online OriBe.com’da Beş Shades – Sarışın, Kırmızı, Açık Kahverengi, Koyu Kahverengi ve siyah.

Leave a Comment