Bir Grand Ball’a davetlisiniz: Dior Tatil 2012’de ve Dior Grand Bal’da bir göz atın

Bir süre kafamdan çıkmaya ihtiyacım olduğunda, genellikle TV’de beyinsiz bir şeyin yanı sıra kendimi kanepede aşağı indir.

Ama bazen TV yeterli değil. Bazen, bundan daha fazla kaçış gereksinimi … Eczaneye veya Cupcake Mağazası’na ya da Nordstrom’daki Ceket Bölümü’ne benzemeyi severim.

REKLAMCILIK

Bazen, bu yerler bile, bu yerler bile yeterince rahatlatıcı değildir, bu zamanlarda olduğu gibi, gerçekten, gerçekten kaçtığım zaman, gerçekten kaçtığım zaman … Dior’a gidiyorum.

Dior Kombinasyonu Grand Bal, Tatil 2012 için Yeni
Ve POOF! Tıpkı böyle, farklı bir kız gibi hissediyorum.

Masamımda terlerde, büyük bir UC Davis tişörtlerinin yanı sıra eksik düğmelere sahip büyük bir sweatshirt. Makyajla oynayan bir dior sayacı olduğumda, ben bir elbise kullanan bir kadının zarif bir top …

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Elbisesi? Altın ipeğin yanı sıra tülün yanı sıra biraz ışık mucizesi ile birlikte, beni kısa göstermiyor. Tüm zarif balo salonu danslarını da, bu sahnede, bu sahnede, misafirlerin hepsi bir arada twirling olduğunda, ayrıca iki küçük sandviç ve dökülmeden SIP şampanyasını yitirmenin yanı sıra elbisemdeki herhangi bir şey …

Bekle – Neredeydim?

Ah evet! Dior.

Yaklaşan tatil sürümlerinin merkezinde, Grand Bal adında 15 parçalı makyaj koleksiyonudur. Küre önlüklerinden ve fantezi fetilerinden etkilenen özel baskı ambalajında ​​çarpıcı görünüyor (ZOMG! – oje!). Bejeweled Grand Bal’ın yanlış kirpikleri (her biri 28 $) gibi bir kaç parçaların yanı sıra Uber-lüks Kombine Grand Bal (85 $), gerçekten zarif bir top için şekle bakıyor.

Grand Bal Vernis Oje
Her şeye sahip olan kadın için, 120 $ ‘lık bir kısa vadeli altın dövmenin nasıl olduğu gibi?

Kicker, hem aptal hem de şaşırtıcı: 24-Karat Altın’dan inşa edildi.

Grand Bal Lashes
Tatil sürümü de aynı şekilde paletlerin yanı sıra paletler gibi daha fazla “pratik şeyler” sunuyor. Grand Bal koleksiyonundaki parçalar kadar süslü olmasa da, iki profesyonel palet, biri gözler için (65 $) yanı sıra dudaklar için (62 $); Küçük temiz set (62 $); Ayrıca manikür temelleri belirlenen (62 $), Dior için benzerlerini reddeden insanlara çekicilik yapmalı.

Serum-infüzyonlu bir göz tabanı, bir Kaş Astarı, Gözkarayı, Küçük Maskara’nın yanı sıra kahverengi, taupe ve şampanyalarının yanı sıra, EL HUB’la birlikte akşam yemeğinin yanı sıra dün gece. Daha önce hazırlanmak için sadece beş dakikam vardı, yanı sıra bu set popamı kurtardı.

Ancak Grand Bal parçaları beni vahşileştiren olanlardır. Şimdi görebiliyorum …

Orada olduğum, makyajıma grand Bal kombinasyonu ile aşırı olağanüstü sandalyelerle birlikte dokunuyordum. Yumuşak sarı ışıklar, sahneyi aydınlatır, yanı sıra, yumuşak kahkahaların yanı sıra, opera uzunluğu eldiven kullanan kadınların yanı sıra Tiaras’ın yanı sıra yüzen kadınların yanı sıra kızak kıyafetleri gibi görünüyor.

Uzman göz paleti

Grand Bal, makyaj türü gibi, kendimi bir rüyada kullanarak ya da harika bir hafızada, daha yaşlı olduğumda ve okuma sandalyemdeki sonbahar uykuya daldığım konusunda hatırlıyorum.

REKLAMCILIK

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

P.S. TGIF!

Leave a Comment