Eğer sert ipuçları olan gömleklerden hoşlanıyorsanız, Ardency Inn Modster Easy Ride Supercharged Sıvı Liner Sizi Gezintiye Çıkın

$ 20 Modster Kolay Ride Supercharged Sıvı Liner tarafından Ardency Inn
Sizin için önemli bir soru: LLTS (Sıvı Astar İpuçları) için duruşunuz nedir? Çok fazla vermeyen sert ipuçlarını seviyorsanız, Ardency Inn (20 $) tarafından Supercharged Sıvı Astar’ı sadece kolay yolculuk için alabilir.

Metalden pigmentli bir jet-siyah mat sıvı astar ve uzun kullanılmış bir formül. Tamamen opak bir çizgi üretmek için sadece bir geçiş alır ve bu yolculuk hızlı gitmeyi sever! çünkü modster bir dakikadan az bir sürede kurur, kırışıklığınıza aktarılması için endişelenmenize gerek kalmayacak.

REKLAMCILIK

Tek şey … Bu yolculuk için yeterince iyi bir sürücü olup olmadığını bilmiyorum. Modster’ın sert ucuyla (çoğu zaman daha esnek ipuçlarına doğru yer çekerim), hatlarım yoldan gidiyor. Genelde, ait olmadığı yerlerde pürüzlü kenarlar ve astarlarla sonuçlanıyorum, bu da çok kötü, çünkü formülü, bitiş ve günlük aşınma zamanını seviyorum. Ben de pigment için Madster Mad Props veriyorum.

REKLAMCILIK

Eğer astarlarınızı sert seviyorsanız, deneyin. Kısmen kişisel bir tercih olan ucu hariç, tatlı bir yolculuk olduğunu düşünüyorum.

Fiyat: 20 $
Müsaitlik: Şimdi çevrimiçi ve Sephora’da mevcut
Makyaj ve Güzellik Blogu Değerlendirmesi: B

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

Leave a Comment