Kentsel bozunma füme palet: Kentsel çürümenin mücevherleri ve nötr renklerini düşündüğü füme sinyalleri Bu sonbahar

tatiller, dünyanın birçok yerinde, özellikle de kışın downright donma alan kısımları yazın, ama ben Hızlı bir yolculuk için bir ya da her iki düşüş için bir süre ayırmak gibi.

Temps normalde biraz daha soğuktur, kalabalıklar biraz daha küçük ve ben, sezonu her gün neredeyse her gün dumanlı gözler giymek için sezonumum olarak kullanabilmeyi seviyorum ve tüm tatil resimlerimin.

REKLAMCILIK

ÇOK KOMİK! Anladığın bir his vardı. Şimdi Makyaj Nerds 4EVA olmak için pinky titremelim!

Kentsel bozulur sayesinde, bir sonraki sonbaharın ön ödememi almak için en iyi palet bulabileceğimi düşünüyorum. Buna füme denir, 49 $ ‘a satıyor, her tarafına yazılmış smokey gözleri var ve bu hafta sonra Sephora ve Ultra Mağazalar, Macy’s ve Urban Decay Web Sitesine varıyor.

Herhangi bir elektrikli sıcak pembelerin veya teals’ten yoksun birkaç yanan mücevher tonlu tonuyla çoğunlukla nötr renklerden oluşur, neredeyse kentsel bozulma için bastırılmış, ancak hiçbir şekilde kötü bir şekilde değildir.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bunlar, rock tanrıçasının, resmi elbisesinin altındaki fishnetler ve zincirler ve sivri ile kıllı topuklu ayakkabılarla siyah bağla bir mesele giyebilecek renklerdir.

Bir Warlock kentsel çürümenin çıplak ve çıplak2 paletlerini çekti gibi, onları kaynar bir kazanın içine bıraktı, siyah ve 15 yıllık yıldönümü paletlerini ekledi, birkaç saat boyunca güveçten sonra karışımı boşalttı.

Şık fermuarlı durum, beş kişiden beşi ve beşin yeniden çoğalttığı, ancak hepsi kentsel çürümenin yeni göz farı formülünde; Bir tam boy 7/24 Glide-on göz kalemi, perversiyonda (çoğaltma), gece yarısı yıldızsız bir gökyüzünün rengini; Seyahat boyutlu bir astar iksiri (çoğaltma) ve füme olarak adlandırılan bir kitapçık, 12 adım adım dumanlı göz öğreticileriyle (yeni) bakın.

Gerçek söylenmesi, muhtemelen primer iksirini dışarıda bırakırdım, çünkü üstüne gölgeleri karıştırıyordum (“kaygan” benim için yeterli olduğunu düşünmüyorum), ama yemin eden çok şey biliyorum. tarafından. Eğer devam edersem, bu sonbaharda İtalya’ya 10 günlük bir gezi için (Merhaba, El Hub! Hint-ipucu!), Sadece geride bırakabileceğim paletle birlikte gelen tek parça.

Ah … şimdi onu görebiliyorum – ülkenin genelinde en iyi makarnayı bulma arayışı ve fettucine, fusilli, spagetti, mantı ve linguine ile plaka yemek için bir arayış, belki dumanlı kedi gözleri gibi bir görünüm takarken Burada giyiyor.

Ve bu ikinci Cannoli’ye sahip olduktan sonra yeniden uygulanmamız için endişelenmemeliydim bile, çok az miktarda sergi sergileyen bu, çok az esneklik, solunum ya da kırılmadan en az 12 saat bekletildi.

Bununla birlikte, düşük kirpik ve su hatlarım, 5-6 saat sonra sapkın kalemle hızlı bir dokunuşa ihtiyaç duyabilir, ancak bununla yaşayabilirim.

Eğer çok daha dramatik bir ruh hali içinde olursam, çünkü kanun, hiçbir şeyin ekmeği, beyaz şarap ve peynir için iki yanan smokey gözü gibi seçtiğini biliyor (lol!), Bakım Kitabı’ndaki öğreticilerden birini bile takip edebilirim. ya da kirpik ve su hatlarımı sapkınlıkla çizin ve sonra kirpik çizgileri boyunca parıldayan gölgelerden birini bulabilirsiniz.

Soldaki Renk Örnekleri: Kinky (Matli Bitirli Yeni Yumuşak Fildişi Şeftali), Freestyle (Matinli Bitirli Yeni Bir Işık Külotlu Çorap), Mantar (Pırıltılı Bitirli Bir Repromoted Sıcak Gri), Backdoor (Yeni Gerçek Koyu Kahverengi) mat bir finish), karartma (mat yüzeyli bir repromoted en siyah siyah), barlist (metalik bir kaplama ile yeni bir koyu altın kahverengi), rockstar (pırıltılı bir kaplama ile repromoted derin patlıcan), kanıt (bir derin donanma mavi repromoted pırıltılı bir kaplama ile), yüklü (metalik bazlı bir repromoted derin zümrüt ışıltı), asfalt (gümüş mikro glitter ve metalik bazlı derin bir tuncmetal) ve sapkınlık (repromoted mat karbon siyahı)

Kentsel çürümenin füme paletinin çok çeşitli erkeklere / kızlara hitap edeceğini umduğunu ve sanırım yaptığını düşünüyorum. Renkleri sıcak ya da soğumaya doğru havalandırmaya, çok çeşitli cilt tonları için uygun hale getirdiler.

Taşınabilir ambalajlar için büyük noktalar, esnek renkler, giyilebilir kaplama ve gölgelerden ve astarlardan müthiş kalite ve uzun ömür. Füme, markaya yeni gelenler için müthiş bir palet olmalıdır, özel olarak dumanlı gözün sanatını en iyi şekilde istekli olanlar, ancak takıntılı kollektörler repromoted tonları tarafından kapatılabilir.

Zaten siyah palet, çıplak, çıplak2 ve 15 yıllık yıldönümü paletlerine sahipseniz, muhtemelen bu gölgeleriniz var, ya da onlara çok yakın olanlar.

REKLAMCILIK

Fiyat: 49 $
Kullanılabilirlik: Sephora ve Ulta mağazaları ile ilgili olarak, Macy’nin mağazalarını seçin ve bu hafta çevrimiçi
Makyaj ve Temyiz Blogu Değerlendirmesi: B +

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Comment