44 yılının ilk gününü aklınızda bulundurmak için harika anıları

.
Ne zaman harika bir şey olursa, bir kaya alırım. Sonra eve getiriyorum.

Hayatımdaki özel anlar ve dünyanın dört bir yanından gelen kayalarım var.

REKLAMCILIK

İspanya dahil! Onları İspanya’daki küçük bir kasabada yerden seçtim El Hub, benden evlenmemi istedi. Komik hikaye: Bu kayalar neredeyse California’ya geri dönmedi, o zamandan beri aynı yolculukta, İspanya’dan ayrıldıktan sonra, El Hub’ı ve Portekiz’e eski, yavaş hareket eden bir gece trenini çektim. Bir Lizbon Yayın Ofisi’nden gönderdiğimiz flimsy bir karton kutuya birkaç mementosun yanı sıra kayalar.

Kutuyu kapatmadan önce son anda, İçeriğin, İspanya’da bir H & M’de aldığım ince bir deniz köpüğü çevre dostu bir çiçek maxi elbisesi içinde sardım (bu, zincirimiz ABD’de ve kıyafetlerini göstermedi. bana son derece egzotikti.), sadece durumdaki kutu açık yırtıldı.

Bu kutudan bu yana yaptığım bu kutu, Avrupa’dan döndükten sonra bir aydan fazla bir süredir kaliforniya’da görünmedi. Bu mementoların herhangi bir türünü bir kez daha ertelenene kadar, köşelere bölünene kadar bir kez daha yakalanır, bir gün kapımızı gösterdi.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Her nasılsa, bir miktar nakliye şansı sayesinde, bu koruyucu deniz köpüğü çevre dostu elbisesiyle, kayalarımı da dahil olmak üzere hala kutuda olursa olsun.

Ah! – Aynı şekilde, aynı şekilde, OB-Gyn’s ofisinin önünden, ultrasondaki kalp atışını son derece çok ilk kez gördüm. Kaya, bana ekranda o ufacık, küçük beyaz blip’i gördüğümde kesinlikle korkuttuğumun tam olarak dehşete düştüğünü hatırlatıyor. Acaba, bu benim bir çocuğa sahip olma ihtimalim miydi? yanı sıra, çok fazla ilk birkaç hafta boyunca tehlikeli hale getirir mi? (O gün bile, bir kız olacağını anladım. Bana nasıl yaptığımı sorma.)

En üstteki cilalı çevre dostu güzellikler, koleksiyonuma en son eklemelerdir, plaj boyunca bir koşu yaptıktan sonra 44 doğum günümün sabahı Moonstone Plajı’ndan toplandı.

Şimdi bana her zaman plaj komutiğini ve bundan sonra ne kadar gevşek hissettiğimi hatırlatacaklar. Pencerelerime birkaç ay boyunca gidecekler, yanı sıra bundan sonra, kayaların geri kalanını tuttuğum özel kutuya!

REKLAMCILIK

Peki ya sen? Herhangi bir tür bellek ritüeliniz var mı? Anlamlı etkinlikler akılda tutmak için yaptığınız şeyler?

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Comment