CHANEL ROUGE COCO GROSS: Kalıcı koleksiyonda parlak, yaz saati (ve doğal) renkler

dudaklarınız ama daha iyi!
“Ruj dönüşünün geri dönüşü” diye duymaya devam ediyorum, sanki uzaklaşmış gibi, ama dört gözle beklediğim şey parlatıcının iadesidir.
Sulu, kaygan ve parlak parlaklık.

Bunlar, hepsi son zamanlarda sevdiğim için kalıcı koleksiyonlarında (her biri 32 $) yaşayan birkaç chanel parlaklığı.

REKLAMCILIK

İlk olarak, 166 fiziksel var. İnce altın glitter ile bir mercan. Dudaklarınız benimki gibi pigmentli ise, 166 oldukça saf görünebilir, ama gerçekten umrumda değil. Aslında kendi başlarına ne kadar ince olduğunu seviyorum, ancak çok daha fazla renge zarar verirseniz, altındaki bir mercan ruj veya dudak kalemi ile bir taban katmanı ile yoğunlaşması kolaydır.

Daha sonra, aynı zamanda büyük yaz saati vibesleri olan 744 subtil var. Aynı zamanda bir mercan ama rosier tonları var (AW, sadece Rosie dedi … Kedimi özlüyorum!). Fizikselden çok daha fazla pigmentli, ve gün boyunca ikisi arasında ileri geri sıçradım ‘çünkü bir kızın seçenekleri var.

Sonra, altın bir karamel kahverengi olan 724 yanmış şeker var. Altınlar, copers, bronzlar ve gül altınları gibi klasik yaz göz farı tonları ile iyi çalışır. Mac Teddy veya PowerSurge gibi gölgelere giriyorsanız veya Tom Ford Spice, Cidden, kontrol edin.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Son, ancak en az değil, 792 Afrodit (A.K.A. “mavi parlaklık”) var. Kuşkusuz, tüpte cray görünüyor, ancak gerçek görünümlerde sade görünüyor. Bana nasıl sorma, ama mavi sadece biraz parlaklık ekler.

Ooh La La!
166 fiziksel
744 subtil
724 yanmış şeker
792 Afrodit

REKLAMCILIK

En sevdiğiniz chanel parlak gölgeler hangileri olan Chanel hayranları? Zihin, daha fazla ihtiyacım yok … ama akılları bilmek istiyor! Demek istediğim, dilek listemde birkaç tane zarar veremez mi?

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Comment