Ürün Spot Işığı: Cameo

Kum Saati Lip Yağı Cameo’da 28 Nolu Dudak Yağı
Marky Mark’ın korkak demetinin ne zaman olduğunu hatırlıyor musun? Peki, eğer kızlarımla birlikte yuvarlanıyor olsaydım, hepimiz Cameo’da kum saati dudak yağı giyiyorduk, Bougie Bouge ve Bougie Bunch olarak biliniyor, çünkü bu minik tüp 49 dolar! – Redonk hangisidir. Ama eğer fantezi hissediyorsanız, özellikle dudaklarınız lapa ve kuru ise, iyi şeylerdir.

Bir günden bu yana 28 no’lu dudak yağı hayranıyım. Gecelerimde yıllardır bir tüp yaşadım ve fiyatı hiç beğenmedim (Sephora Vib SATIŞI SÜRESİNDE HER ZAMAN İLETİŞİM), Dudaklarımın geri dönüş olmayan noktadan geçtiğinde, kaygan olabileceğimi biliyorum. og Yatmadan önce dudaklarımda 28 no.

REKLAMCILIK

Kum saati, son zamanlarda 28 numaralı numaralı sürümleri çizgiye ekledi ve benim için öne çıkma, Cameo adında gül gölgesi.

Kesinlikle muhteşem.

Dudaklarım oldukça pigmentlidir, bu yüzden hafifçe renkli ürünler benim için vurulur ya da özlüyor, ancak Cameo mükemmel bir MLBB gölgesi gibi görünüyor. (Yan Not: Cameo da bir ’80s grubu değil mi? Bu yazıda çok fazla müzik referansı …)

Kelime yukarı.

Cameo parlak, ama kalın ya da gobopy değil. Aynı zamanda görkemli nemlendiricidir. Tombul ve sulu pembe dudaklar istiyorsanız – ve Bougie Bouge hissediyorsunuz! – budur.

REKLAMCILIK

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

P.S. TGIF! ?

Leave a Comment