Yeni Nars Audious Ruj Koleksiyonu: Sivilce, Erikler ve Çilek

Yeni Nars Giyen Janet’te Audious Ruj (32 $)
Sadece yararlı bir uyarı olarak, Mor, Erik ve Berry’nin yeni NARS’sinde dikizlediğinizde solo uçmayı planlıyorsanız, eski ruj koleksiyonunda, bir bluetooth kulaklık takın veya bir papyona bir Pomeranian getirin.

Bu şekilde, tezgahta angela gibi tonları fışkırttığında (“OMG, bu çok iyi olduğuna inanamıyorum!”), Kendisi ile yüksek sesle konuşmaları taşıyan çılgın bir piliç gibi görünmek yerine, BFF’niz veya en sevdiğiniz köpek alışveriş arkadaşınızla coşkuyla sohbet edin.

REKLAMCILIK

Yeni Nars Audious Ruj’lar: Sıvaklık, Erik ve Çilek (her biri 32 $)
Önümüzde planlamakla ilgili, yo.

Sekiz Kötü – @ SS Sıvılar, Erik ve Çilekler arasında yeni 40 parçalı Nars Audious ruj çizgisinde, supples’ların başkaları olduğunu düşünüyorum!

Dillerde konuştukları ya da olmayabilirler … (“WJGUOIB HJ AHIOGH PJOGIOGAE NAWEAGZZZZZZ!”)

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Burada, Erik ve meyvelerin resimleri ve profilleri ile birlikte.

Bunu yapalım!

Sivilciler: Angela, Silvia ve Dominique

Bu üç, tüm koleksiyonun Cher / Dionne / Tai Trifecta gibidir. Onları getiremezseniz, onların öğle yemeğinde oturmaya çalışmayın.

Kraliçe Bee, Angela, Sh * t çalışanlar. Canlı bir pembe orkide, JE NE SAIS QUOI Oozes.

Cidden, bu tüpü her açtığımda, ibadet etmek istiyorum. Dudaklarımda Angela’yı taktığımda, kollarımı yükseltmek ve gökyüzüne çığlık atmak gibi hissediyorum, “ejderhalarım nerede?!”

Angela
Angela
Şimdi, Angela’nın serin cilt tonları için en iyi şekilde çalışabileceği gibi göründüğünü biliyorum, ancak cilt tonu sıcaksa denemek için korkma. Neredeyse herkes üzerinde iyi çalışacağını düşündüğüm renklerden biri.

Giyin, buna aşık olun ve sonra bana düğüne davet et. Bir artı bir, BTW, sekmeler veya Ryan gosling’i getireceğim. Onların programlarına bağlı …

Angela fikrini seviyorsan ama senin için biraz fazla şımarık hissettiriyorsun, Silvia Peep. İkisi de benzer, ancak Silvia biraz daha derin ve daha mor.

Silvia
Silvia
Dominique, bu üçün sonuncusu, Barneys New York’a özeldir. Simli gri bir ipucu ile pembe bir leylak, bazı nedenlerden dolayı bana Dame Edna’nın saçını hatırlatıyor …

İyi bir şekilde.

Dominik
Dominik
Bu gölgeyi giydiğimde poser gibi bir tür hissediyorum … ama bu şık, trendy türlerinden biriyseniz, gümüşü gri saçları çekebilecek olan trendy türlerinden biriyseniz, tamamen okunabilir.

Çilek: Fanny ve Janet

Bahse girerim bu ikisi bu yılki tatil partilerini bekleyemez.

İlk bakışta çok benziyorlar da, dudaklarında kendi başlarına gelirler. Janet bana biraz mavi görünüyor ve soğutucuyu eğiliyor.

Fanny

Fanny
Janet
Janet
İkisini de seviyorsanız ve hangisinin elde edeceğine karar veremiyorsanız, cilt tonu sıcaksa ve daha soğuksa Janet ise Fanny’ye oy veriyorum.

Erikler: Vera, Vivien ve Liv

Eğer Fanny ve Janet parti gölgeleri ise, Vera ve Vivien iş için cesur dudak tonlarıdır (bir şeyi kırmızı olarak veya kahverengi olarak susturuldukça dramatik olarak sallamak istemediğinizde).

Vera, parlak bir dalgalı ahududu ve Vivien (bir Barneys New York Exclusive). İkisi de cila ve profesyonellik dışar.

Verya
Verya
Benim kapaklarımdaki bir mat bej veya kahverengi göz farı gibi bir şeyle bir tane giyerdim, kirpik çizgilerimde ve maskara (elbette). Sonra bir Pano etrafında taşırdım, salonları yukarı ve aşağı taşırdım, ben Hella’yı önemliyim.

Vivien
Vivien
Son, ama en az değil, LIV var, yoğun bir surgun patlıcan.

Live
Live
Bahse girerim Liv, daha koyu damılar ve porselen prensesleri sevecek, nereye çarpıcı, sinirli ve serin görünüyor, ama dışarı çekmek için belirli bir swagger alacak.

Swagger, makyajızın geri kalanını tutarken anahtardır. Göz farı ve astarı atlarım ve sadece kirpiklerinizi oynamak için çok maskara yaparım.

Angela, Silvia ve Dominique
Fanny ve Janet
Vera, Vivien ve Liv
Hatırlatma: 1 Eylül

Bu tonların sekizinin hepsi geldiğinde, 40 parçalı narların geri kalanıyla birlikte, Nars Butik’teki ve sayaçlarda tuhaf ruj koleksiyonu ile birlikte. Onlar şimdi çevrimiçi.

REKLAMCILIK

40 parçalı koleksiyonda, 10 tonların 10’u – Vanessa, Julie, Marisa, Kelly, Carmen, Dominique, Silvia, Vivien, Sandra ve Ingrid – Barneys New York mağazalarına özeldir, ancak bunların hepsi de kalıcıdır.

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

Leave a Comment